PORTFOLIO REKLAMOWE
‍‍GRANATOR FILM

/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
CZYTAJ WIĘCEJ...

Prowadzisz własną działalność? A może dopiero planujesz ją założyć? Szukasz sposobu na stworzenie naprawdę efektywnej reklamy, która na długo zapadnie w pamięć Twoich klientów? Jeżeli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasz dom produkcyjny od lat zajmuje się produkcją filmów reklamowych, dlatego możesz mieć pewność, że stworzone wspólnie nagranie będzie zachwycać. Sprawdź, dlaczego warto postawić na współpracę z naszym zespołem i co wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapraszamy!

Dlaczego nasze filmy reklamowe przykuwają uwagę?

Chociaż rynek reklamowy wciąż się zmienia, my staramy się na bieżąco za nim nadążać. Śledzimy nowinki, poznajemy nowe trendy, nie zapominając przy tym o czerpaniu z doświadczenia i ugruntowanej wiedzy. Dysponujemy gronem profesjonalistów, którzy o nagrywaniu filmów reklamowych, wiedzą dosłownie wszystko. Stawiamy na odpowiednie połączenie artyzmu z komercyjnym podejściem, co przynosi nam i naszym klientom, najlepsze rezultaty. Udowodnimy Ci, że bez względu na to, czy nagramy krótki, czy trochę dłuższy film reklamowy dla Twoich stałych i nowych klientów, będzie on przykuwał uwagę. Stawiamy na tworzenie takich reklam, których nikt nie chce od razu przewijać i wyłączać, traktując jako zbędne i zabierające czas. To nie u nas! Tworząc z nami materiały reklamowe, możesz mieć pewność tego, że ich późniejsze oglądanie, stanie się bardzo przyjemne – nie tylko dla Ciebie.

Nasza firma jest członkiem KIPA, czyli Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych, co świadczy o profesjonalnym charakterze świadczonych usług.

Postaw na film reklamowy, który się pamięta

Wiesz już, że współpraca z naszym domem produkcyjnym to coś, co pozwoli Ci na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu. Jeżeli jednak wciąż wahasz się, czy warto podjąć z nami współpracę, to koniecznie sprawdź, jak wiele renomowanych marek nam już zaufało. W tej kategorii zgromadziliśmy realizacje, przygotowane dla firm z wielu branż. Obejrzyj je i przekonaj się, jak może wyglądać Twój przyszły film reklamowy.

Kręcone przez nas spoty reklamowe mogą być wyświetlane zarówno w Internecie, jak i w telewizji. Po tym, gdy przedstawisz nam swoje konkretne oczekiwania i pomysły, my zaoferujemy rozwiązania, dzięki którym Twoja reklama okaże się jak najbardziej skuteczna. Nasze biura znajdziesz w Poznaniu i Warszawie, niemniej jednak podejmujemy działania na terenie całej Polski.

Współpraca z domem produkcyjnym Granator

O naszej skuteczności świadczy fakt, że wiele z naszych projektów zostało już docenionych i nagrodzonych na festiwalach organizowanych i w Polsce i na całym świecie. Dołącz do firm, które zaufały podejmowanym przez nas działaniom i wspólnie stwórzmy spot, który będzie zachwycać.

Chcesz nagrać dla swojej firmy filmy reklamowe? Zastanawiasz się, jak przykuwać uwagę swoich klientów w Internecie lub telewizji? Jeżeli tak, nie czekaj ani chwili dłużej i koniecznie się z nami skontaktuj. Nawet jeżeli brak Ci konkretnych pomysłów na realizację, zadbamy o to, aby stworzyć dokładnie taki spot, który będzie możliwie najlepiej przedstawiał walory Twojej firmy, albo konkretnego produktu. Serdecznie zapraszamy!

PORZUĆ NUDNY MARKETING
Niech Twoi klienci poczują emocje