GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - SZCZECIN

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

UTRWALANIE WSPOMNIEŃ - FILMOWANIE IMPREZ

Relacjonowanie imprez przy pomocy wideo to dobry sposób na tworzenie materiałów promocyjnych i uwiecznianie dokonań firmy lub organizacji. Filmowanie eventów, koncertów, a nawet imprez filmowych to okazja na uchwycenie ducha firmy i reprezentowanych przez nią wartości. Filmy spójne z komunikacją firmy to wizytówka ich osiągnięć i sposób na dotarcie do nowych klientów, partnerów i po prostu odbiorców. Wideo to o wiele lepsza forma, niż raporty i opisy wydarzeń, bo pozwala na połączenie obrazu i dźwięku.

To okazja na pokazanie atmosfery wydarzenia i zareklamowania kolejnego. W zależności od tego, w jakim celu zostało zamówione nagranie — najlepiej się sprawdzi inne rozwiązanie. Filmy z imprez to także nagrania wywiadów z uczestnikami. To o wiele więcej niż relacja z wydarzenia i promocja, to także sposób na zaangażowanie odbiorców i zachęcenie do omawiana wydarzeń z eventu nawet po jego zakończeniu. A wszystko w profesjonalnej obróbce i najwyższej jakości wykonania.