GRANATOR FILM,
CONTENT VIDEO Z DRONA DLA FIRM I PRZEDSIĘ­BIORSTW

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

GRANATOR FILM,
PRODUKCJA FILMÓW KUKIEŁKOWYCH Z GRANATOR FILM

Film promocyjny z drona otwierają nowe horyzonty w komunikacji wizualnej. Ta innowacyjna technologia pozwala na tworzenie unikalnych, efektownych ujęć, które do niedawna były zarezerwowane jedynie dla dużych produkcji filmowych z imponującymi budżetami. Dzięki dronom firmy mogą prezentować swoje produkty, usługi czy nawet siedziby w niepowtarzalny sposób, oddając ich charakter i wyróżniając się na tle konkurencji. Perspektywa z góry, dynamiczne, płynne ruchy kamery, a także możliwość filmowania w trudno dostępnych miejscach to tylko niektóre z możliwości, jakie dają materiały filmowe z drona.

Nasz zespół realizuje filmy z drona, stawiając nie tylko na nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale też wizualność dopracowaną w najmniejszych detalach. Dla klientów przygotowujemy nie tylko video content, ale też materiały wizerunkowe służące do publikowania między innymi na stronach internetowych, w mediach społecznościowych czy na YouTube. Ujęcia z drona zawsze budzą zainteresowanie i zachwyt!

Dlaczego warto zainwestować w materiał filmowy z drona?

Inwestycja w content video z drona to decyzja, która może przynieść wiele korzyści, zarówno w kontekście wizerunkowym, jak i przychodowym. W zależności od celu i pomysłu może pomóc osiągać wiele celów.
* Filmy reklamowe nagrywane przy użyciu drona są niezwykle efektowne i skutecznie przyciągają uwagę. Ujęcia z góry, szczególnie te realizowane i montowane w dynamiczny sposób, są atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu zwiększają zainteresowanie i zapadają odbiorcy w pamięć.
* Materiały video z drona dają możliwość pokazania firmy, produktu czy usługi z zupełnie innej perspektywy. Mogą one oddać skalę przedsięwzięcia, pokazać detale, które są niewidoczne z ziemi czy nawet zaprezentować przestrzeń, która może być istotna dla klientów.
* Filmy z drona to także inwestycja w innowacyjność. Drony są symbolem nowoczesności, a ich zastosowanie pokazuje, że firma jest na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Nie ma lepszego sposobu na to, by dogonić, a nawet prześcignąć konkurencję.

Jesteśmy specjalistami od contentu video z drona dla firm

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych materiałów wizerunkowych z drona. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem, które umożliwiają nam realizację najbardziej wymagających projektów. Nasze doświadczenie, umiejętności, pomysłowość i znajomość najnowszych trendów pozwalają nam tworzyć filmy promocyjne, które przyciągają uwagę i pozwalają naszym klientom wyróżnić się na tle konkurencji, przekazując wiarygodny i atrakcyjny obraz marki.

Współpracując z nami, nasi klienci współpracują z zespołem wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów. To filmowcy nie tylko doświadczeni, ale też pełni pasji do tego, co robią. Wśród nas znajdują się operatorzy kamery z drona, montażyści, reżyserzy, scenarzyści i specjaliści od efektów specjalnych. Każdy z nas ma bogate doświadczenie w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy zaoferować filmy doskonałe technicznie, ale także pełne autentycznych emocji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest precyzyjna realizacja każdego elementu produkcji filmowej, dlatego dbamy o każdy szczegół, od pierwszego pomysłu na scenariusz, po ostateczne efekty specjalne.

Co wyróżnia nasze materiały video nagrywane z drona?

Nasze filmy video nagrywane z drona wyróżnia przede wszystkim kreatywność i profesjonalizm. Nie ograniczamy się do standardowych ujęć – staramy się w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają drony, aby stworzyć oryginalne filmy. Kładziemy nacisk na jakość obrazu, płynność ruchów kamery i precyzyjność kadrowania, ale naszym priorytetem zawsze są wymagania i potrzeby naszych klientów.

Video content z drona realizujemy zarówno dla dużych firm i obiektów, jak i małych przedsiębiorców czy marek osobistych. Niezależnie od skali biznesu czy przedsięwzięcia, umożliwiamy tworzenie spersonalizowanej, unikalnej historii, która przykuje uwagę i zostanie zapamiętana. Chętnie angażujemy się także w ciekawe projekty prywatne – dla nas każde zlecenie to nowe wyzwanie i okazja do pokazania pełni naszych możliwości.