GRANATOR FILM,
ZAPEWNIAMY PROFESJ­ONALNY MONTAŻ WIDEO

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

GRANATOR FILM,
Stwórz dobry film dzięki fachowej postprodukcji.

Profesjonalna postprodukcja pełni kluczową rolę w procesie pracy nad filmem, dlatego poświęcamy jej wiele uwagi. To etap, w którym z urywków nagrań powstaje spójna, atrakcyjna historia. Nad jej dynamiką, estetyką i nastrojem pracuje cały zespół specjalistów, dzięki którym film, czy to fabularny, czy korporacyjny, może zostać wypuszczony do dystrybucji.

Montowanie filmów najlepiej zlecić profesjonalistom

Trudno wyobrazić sobie współczesny rynek medialny bez treści wideo. Filmy w internecie przyciągają ponad trzy razy większy ruch od pozostałych form content marketingu. W czasach, gdy ze wszystkich stron zalewają nas bazujące na podobnych schematach materiały audiowizualne, uwagę i zaufanie widza można zdobyć tylko dzięki dopracowanym technicznie wysokiej jakości treściom. Dobry pomysł, scenariusz i nagrania to tylko połowa sukcesu. Równie ważna jest profesjonalna postprodukcja, a w szczególności montaż video.O sukcesie w dużej mierze decyduje więc to, co powstaje w zaciszu montowni.

Zlecając to zadanie profesjonalistom, można mieć pewność, że historia, którą ma przekazać film, zostanie pokazana w klarowny i interesujący sposób. Dobry montaż wideo wpływa na efektowność obrazu. Sprawi, że wywoła on u widza konkretne emocje.Specjaliści są w stanie usunąć z nagrań usterki i zakłócenia, które mogłyby zaszkodzić obiorowi filmu. Zadbają o spójność estetyczną i synchronizację dźwięku z obrazem, co zwiększa realizm dzieła. Profesjonalne studio zajmujące się montażem wideo stosuje bardzo rygorystyczne kontrole jakości, dzięki którym finalny produkt jest wolny od niedociągnięć.Jeśli nad obróbką filmu pochylają się fachowcy, można mieć gwarancję, że nie będzie to kolejne schematyczne wideo, jakich jest wszędzie pełno. W procesie postprodukcji, oprócz montażysty wideo, nad nagraniami pracuje zespół innych ekspertów, którzy wyróżniają się nie tylko doświadczeniem i akademicką wiedzą, ale też wrażliwością estetyczną. Na bieżąco konsultują między sobą pomysły, co sprzyja efektywnemu zarządzaniu czasem, budżetem i lepszemu zrozumieniu wizji projektu. Są w stanie zaproponować kreatywne i oddziałujące na widza rozwiązania.

Czym zajmuje się zespół od edytowania filmów?

Oprócz montowania filmów na postprodukcję składa się kilka elementów, które pełnią ważną rolę w kształtowaniu ostatecznego efektu.
* praca nad dźwiękiem: m.in. dodawanie dialogów, synchronizacja dźwięku z obrazem, montaż dźwięku,
* korekcja koloru: to obróbka filmu polegająca na dostosowaniu tonacji barw, jasności czy temperatury kolorów,
* korekta obrazu: obejmuje wszelkie poprawki wizualne nagrania, takie jak redukcja szumów czy poprawa ostrości,
* dodanie efektów specjalnych,
* dołożenie tytułów i napisów,
* testy i recenzje, których celem jest ocena filmu przed dystrybucją.
Profesjonalna postprodukcja wymaga więc pracy wykwalifikowanego zespołu, w tym m.in. montażysty, specjalisty od dźwięku, projektanta efektów specjalnych czy kolorysty. Udział poszczególnych twórców zależy od specyfiki i potrzeb danego projektu. Możliwości współczesnej postprodukcji pozwalają na zrealizowanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Jedną z technik, na które warto zwrócić uwagę jest motion capture. Polega ona na stworzeniu wirtualnych postaci, które poruszają się bardzo realistycznie, a to za sprawą cyfrowego przetworzenia ruchu aktora na język animacji.

Dlaczego warto powierzyć nam swoje nagrania?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i oprogramowaniu. Mamy dostęp do dużej bazy najwyższej jakości licencjonowanych materiałów stockowych, co gwarantuje nam dużą swobodę w realizacji pomysłów, np. doboru muzyki idealnie wpisującej się w koncepcję filmu.Montaż wideo traktujemy nie tylko jako wyzwanie czysto techniczne, ale przede wszystkim artystyczne. Czerpiemy satysfakcję z pracy nad surowym materiałem filmowym i przekształcania go w spójny obraz o dużej sile wyrazu.Mocno skupiamy się na warstwie plastycznej. Przeprowadzamy korekcję kolorów w celu ujednolicenia materiału, gdy nagrania były realizowane o różnych porach i w zmiennym oświetleniu. Specjalizujemy się w color gradingu. To zaawansowany proces korekcji barw, dzięki któremu film zyskuje określony styl wizualny. W naszych realizacjach udowadniamy, że warstwa kolorystyczna nie musi być tylko tłem filmowej historii. Może stać się „narratorem”, który wprowadza widza w odpowiedni nastrój, i podpowiada, na co zwrócić uwagę.Nasz zespół tworzą profesjonaliści z dużym doświadczeniem w postprodukcji filmowej. Zajmujemy się m.in. obróbką filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych. Pomagamy w realizacji koncepcji spotów promocyjnych przeznaczonych do emisji w różnych kanałach komunikacji. Pracujemy zdalnie i sprawnie. Z uwagą słuchamy oczekiwań Klienta i służymy radą w zakresie dystrybucji i możliwości wykorzystania gotowego wideo.

Koszt profesjonalnej obróbki filmów

Trudno odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje montaz filmu na YT, a ile trzeba zapłacić za klip korporacyjny. Wycena postprodukcji zależy od wielu zmiennych. Ważna jest jakość materiałów źródłowych, które otrzymujemy od Klienta. Jeśli wymagają wielu korekt, może to wpłynąć na wyższą wycenę. Równie istotne są złożoność i czasochłonność montażu oraz oczekiwania Zleceniodawcy odnośnie efektów specjalnych. Nie bez znaczenia jest też długość materiału, nad którym musi pochylić się grupa specjalistów.Dlatego każdą realizację wyceniamy indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji online. Zawsze dostosowujemy kosztorys do możliwości naszych Klientów. Szukamy takich rozwiązań, które zmieszczą się w budżecie, a jednocześnie pozwolą osiągnąć satysfakcjonujący efekt postprodukcji.