GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

Tworzenie FILMÓW REKRUTACYJNYCH DLA FIRM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Zamiast pisać o pracy w Twojej firmie, zrealizuj profesjonalną produkcję filmową, w której pokażesz potencjalnym kandydatom, jak może wyglądać ich przykładowy dzień pracy. Stwórz we współpracy z nami film rekrutacyjny, który zobrazuje atmosferę w zespole, pokaże prawdziwych pracowników i zachęci kandydata do aplikowania na wymarzone stanowisko. Autentyczny obraz jest dużo ciekawszy niż sztampowe ogłoszenie o pracę. Wykreuj go z nami.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl
POROZMAWIAJ Z NAMI
+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Filmowe ogłoszenie o pracę – wyróżnij się wśród pracodawców

Filmowe ogłoszenie o pracę może zawierać wszystko, co klasyczne ogłoszenie o pracę – tyle że w formie video. Obraz potrafi przekazać dużo więcej niż słowa – unaoczni klimat panujący w firmie, wzbudzi zaufanie i w dyskretny sposób zachęci do aplikowania na stanowisko. Możemy opowiedzieć o oczekiwaniach względem kandydata, ale przede wszystkim unaocznimy korzyści, które daje praca w zespole. Możemy przedstawić szefa, pochwalić się biurem albo oddać głos innym pracownikom, którzy realizują się na podobnych stanowiskach. Kreacje Granator Film są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – ustalmy je wspólnie.

Wywołaj pozytywne emocje u kandydata i wzmocnij branding marki

Wywołaj dobre skojarzenia związane z Twoją marką. Jako dom produkcyjny Granator Film mamy na koncie setki profesjonalnych realizacji. Spoty reklamowe, filmy fabularne, programy telewizyjne – doskonale wiemy, jak wzbudzić w widzu pozytywne emocje. Tworzone przez Granator Film kreacje employer brandingowe wyróżnia filmowy look, aktywnie pracujący na wizerunek marki. Ogłoszenie o pracę w formie filmu powie kandydatom więcej o Twoim biznesie niż standardowe formułki na portalu z ofertami pracy. Wygeneruje niewypowiedziane słowami wrażenie, które może przekazać tylko profesjonalnie sfilmowany obraz.

Prestiżowe ogłoszenie o pracę w formie filmu

Dlaczego chcemy, abyś u nas pracował/-a? Co możemy Ci zaoferować? Kto będzie w Twoim zespole? Jak wygląda biuro? Gdzie będziesz jeść lunch? Dlaczego warto do nas dołączyć? Na te wszystkie pytania może w sposób skondensowany i interesujący odpowiadać spot rekrutacyjny zrealizowany przez Granator Film. Aspirujemy do produkcji prestiżowych – wyszukanych, wysublimowanych, zapadających w pamięć i generujących pozytywne wrażenia. Nie muszą być długie. Czasem krótsze niż minuta czy dwie, a to wystarczy, aby wyrazić oczekiwania i zaprezentować ofertę pracy w pełni profesjonalny, lecz ciekawy sposób.

Dopasujemy się do języka Twojej marki i potrzeb firmy

Potrafimy słuchać, dlatego dopasujemy się do języka i brandingu Twojej marki. Zrealizujemy film rekrutacyjny zgodny z filozofią firmy i jej potrzebami. Nie masz pomysłu lub sprecyzowanych wartości, które reprezentuje marka? Zaufaj nam – stworzymy rekrutacyjny film, który buduje aktywny wizerunek marki. Najważniejsza jest wiarygodność. Spot na potrzeby rekrutacji jest wizytówką firmy, ale muszą w nim znaleźć się tylko prawdziwe informacje, które przyciągną wyspecjalizowanych kandydatów. Oni zyskają godne zaufania miejsce zatrudnienia, Twoja firma – najlepszych specjalistów w branży. Dobry i uczciwy układ.

Znajdź idealnego kandydata – wykreuj z Granator Film spot rekrutacyjny!

Odpowiednio zrealizowane ogłoszenie o pracę w filmowej wersji zwiększy zasięg rekrutacji i pomoże znaleźć idealnego kandydata na stanowisko. Spot możesz umieścić w mediach społecznościowych (np. LinkedIn), na stronie biznesowej w dziale kariera oraz na portalach rekrutacyjnych. Film powinien być możliwie uniwersalny. Tak, aby można było wykorzystać go w przyszłości na potrzeby innych rekrutacji. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i poznać szacunkową wycenę filmu rekrutacyjnego. Oferujemy szybki czas realizacji. Możesz liczyć na profesjonalne podejście i kompetentny zespół z wykształceniem filmowym.

Podsumowanie: dlaczego warto zrealizować profesjonalny film rekrutacyjny z Granator Film?

* Filmowe spojrzenie – wiele zyskasz w oczach najlepszych kandydatów.
* Produkcje mają charakter prestiżowy i w pełni profesjonalny.
* Nie musisz długo czekać – szybki czas realizacji.
* Dostosujemy spot do potrzeb, umacniając wizerunek marki.
* Film rekrutacyjny zrealizuje ekipa z wykształceniem filmowym oraz bogatym doświadczeniem w produkcjach telewizyjnych i internetowych.
* Od analizy potrzeb, przez napisanie scenariusza, po przygotowanie logistyczne i realizację produkcji. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji filmu rekrutacyjnego.
*
Zyskasz obraz, który ułatwi znalezienie wyspecjalizowanych pracowników.