GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - POZNAŃ

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Żyjemy w czasach, w których przekazy w formie wideo otaczają nas ze wszystkich stron. Nie jest zaskoczeniem, że każdego dnia towarzyszą nam filmy i nagrania. Wolny czas spędzamy, oglądając seriale w Internecie lub materiały w mediach społecznościowych, które wypełnione są dziś krótkimi filmikami. Przekaz w formie wideo może równocześnie wykorzystywać dźwięk i obraz, nie trzeba skupiać się na nim tak jak na tekście, a informacje przyswajane są szybciej i łatwiej. Wszystko to stoi za ogromną popularnością dłuższych i krótszych filmów. Stąd też coraz częściej wykorzystuje się usługi miejsc takich jak film studio. Poznań jest jednym miast, w których działamy i oferujemy swoje profesjonalne wsparcie w zakresie produkcji materiałów filmowych.

Dom produkcyjny – Poznań. Kim jesteśmy?

Czym właściwie jest studio filmowe? Zwykle, gdy myślimy o filmie, nie mamy pojęcia o tym, jak wiele pracy i ludzi kryje się za oglądanym przez nas efektem końcowym. Filmy zapamiętujemy dzięki ich fabule, czasem piorunujące wrażenie zawdzięczamy grze aktorskiej, ale zapominamy, że znaczącą część tego artystycznego doświadczenia tworzą techniczne szczegóły, takie jak praca kamery, światło, ujęcia czy montaż. Wszystko to, na co większość widzów nie zwraca uwagi, jest sednem i głównym celem osób pracujących w film studio. Poznań to miasto, w którym na co dzień działają nasi reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, dźwiękowcy, oświetleniowcy i montażyści. Jesteśmy zgranym zespołem, któremu niestraszne są nietuzinkowe pomysły. Lubimy kreatywną pracę i zdajemy sobie sprawę z tego, że przemysł filmowy wymaga ciągłych innowacji. Potrafimy więc zaskakiwać i tworzyć naprawdę wyjątkowe produkcje.

Dom produkcyjny – Poznań. Czym się zajmujemy?

Zazwyczaj, gdy słyszymy hasło „film”, przed oczami automatycznie mamy kinowe pełnometrażowe produkcje. Jednak przemysł filmowy oznacza znacznie więcej, a to wszystko może Ci zaoferować nasz dom produkcyjny. Poznań jest miejscem naszej codziennej pracy, a równocześnie cennym źródłem inspiracji. To tu współpracujemy z profesjonalistami, tworząc niezapomniane filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe. Nasze studio to także miejsce powstawania spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, a nawet teledysków. Zajmujemy się również tworzeniem animacji w 2D oraz 3D. Lubimy nowe wyzwania, dlatego poza naszymi stałymi zajęciami chętnie podejmujemy się wcielania w życie pomysłów, które we współpracy z nami pragną realizować nasi klienci.

Film studio − Poznań. W czym możemy Ci pomóc?

Jak działamy? Kto może podjąć z nami współpracę? Nasza oferta jest bardzo szeroka. W związku z tym równocześnie pomagamy promować marki, produkujemy filmy, jak i tworzymy inne kreatywne projekty. Nieważne więc, czy jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz nagrania reklamującego Twoją firmę, produkt lub usługę, czy też muzykiem z niekonwencjonalnym pomysłem na teledysk. Współpracujemy zarówno z organizacjami studenckimi, pomagając im tworzyć wyjątkowe filmy fabularne, jak i z klientami prywatnymi. Udowadniamy, że przemysł filmowy nie jest zarezerwowany dla ogromnych korporacji rodem z Hollywood. Z nami swoje koncepcje może zrealizować każdy bez względu na doświadczenie. Jeśli więc masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz, jak poprowadzić go dalej pod kątem artystycznym i technicznym, zgłoś się do naszego film studio. Poznań oraz nasz zespół z głowami pełnymi pomysłów czekają właśnie na Ciebie!

Profesjonalne film studio – Poznań

Do każdej naszej produkcji podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Nie ma dla nas złych pomysłów. Pragniemy wesprzeć realizację nawet najbardziej alternatywnych koncepcji. Nasz zespół zrzeszający pełnych pasji profesjonalistów sprawia, że pierwotny zamysł przekształca się w pełen kreatywnych rozwiązań film na miarę dobrze znanych produkcji. Zadbamy o każdy element od pierwszego planu oraz tworzenia scenariusza, przez pracę kamery, światło i dźwięk, aż po montaż. Jeśli i Ty masz wyjątkową koncepcję, którą pragniesz zrealizować, wybierz nasze film studio. Poznań stwarza ogromne możliwości, z których możesz skorzystać w każdej chwili i spełnić swoje wielkie marzenie.

Zapraszamy do współpracy!