GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - SZCZECIN

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Reklamy wideo są skuteczne, bo nie wymagają od odbiorców tak dużego skupienia, jak artykuły i dłuższe teksty do przeczytania. Sprawdzają się świetnie w różnych mediach, zarówno jako reklama w telewizji, jak i w internecie, czy w mediach społecznościowych. Spot reklamowy, który w zwięzły sposób przedstawia reklamowaną ideę, zostaje w pamięci odbiorcy.

Film reklamowy powinien być zwięzły; z jednej strony udzielać najważniejszych informacji, a z drugich zachęcać oglądającego do zgłębiania tematu i poszukiwania dalszych informacji. Komunikacja powinna być spójna z dotychczasowymi komunikatami firmy.

PRODUKCJA FILMOWA - WROCŁAW

Nasza firma oferuje więcej niż tylko nagrywanie filmów. Wybierając najlepszy spot reklamowy dla firmy, można skorzystać z animacji komputerowych i 3d mappingu, dla oryginalniejszego efektu. Im bardziej charakterystyczne video powstanie, tym większa szansa, że będzie udostępniane przez klientów i strony branżowe, docierając do szerszego grona odbiorców.