GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILMOWANIE DRONEM, Z DRONA - POZNAŃ

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bezzałogowe statki powietrzne – to dumna nazwa i choć może wydawać się zaskakująca, odnosi się do dronów, które można kupić dziś niemal w każdym supermarkecie. Ich początki sięgają przełomu XIX i XX wieku. Pierwotnie wykorzystywano je wyłącznie do celów wojskowych. Ich powstanie było przełomowe i na zawsze odmieniło oblicze militariów. Nikt wówczas nie podejrzewał, że kiedyś mogą stać się dostępne dla każdego człowieka. Stały się popularne do tego stopnia, że służą jako prezenty pod choinkę. Znalazły liczne zastosowania w rozmaitych dziedzinach. Jednym z nich jest filmowanie dronem. Poznań jest jednym z miast, które uchwycone w obiektywie drona, zyskuje zupełnie nowe, wyjątkowe oblicze.

Filmowanie z drona – Poznań

Ogromna popularność, jaką zdobyły drony w przeciągu ostatnich lat, sprawia, że dziś można je kupić bez większego problemu w każdym sklepie z elektroniką. Te wyposażone w kamerę bezzałogowe samoloty pozwalają spojrzeć na świat z innej perspektywy, dają zwykłym ludziom możliwości, które wcześniej wydawały się zupełnie nieosiągalne. To właśnie one sprawiają, że dronami interesują się właściwie wszyscy bez względu na wiek – dorośli i dzieci, zawodowcy i amatorzy. Coraz większą popularnością cieszą się także profesjonalne studia, które oferują swoim klientom filmowanie z drona. Poznań, Warszawa, Kraków i inne duże miasta, a także małe miasteczka czy naturalne krajobrazy oglądane z lotu ptaka stają się popularnymi motywami produkcji artystycznych, reklamowych i wielu innych.

Filmowanie z drona – Poznań. Szerokie możliwości

Drony stwarzają swoim użytkownikom niemal niezliczone możliwości, które znacznie wykraczają poza klasyczne filmowanie dronem. Poznań to jedno z miast, w którym masz okazję stworzenia filmu przy pomocy zawodowców. Jednak nagrywanie to nie wszystko. Drony można znaleźć w fotografice, dzięki nim przeprowadza się inspekcje trudno dostępnych miejsc, pomagają w ratowaniu życia, transportując leki lub docierając do rejonów dotkniętych kataklizmami. Wykorzystuje się je w wojsku, a także w rolnictwie do przeprowadzania oprysków roślin specjalnymi środkami ochrony. W niektórych miastach na świecie można nawet udać się na wyścigi dronów, w których konkurują ze sobą zawodowi piloci. Jak widać, te urządzenia dają znacznie więcej możliwości niż samo filmowanie dronem. Poznań to miasto, w którym możesz sam przekonać się o tym i poznać niektóre właściwości dronów, bowiem oferujemy tworzenie profesjonalnych materiałów wizualnych z ich wykorzystaniem.

Filmowanie dronem – Poznań. Jakie są korzyści tego rozwiązania?

Skupmy się na wyjątkowych możliwościach, jakie stwarza dron, jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć i nagrań. Główną zaletą jest to, że możemy docierać do miejsc trudno dostępnych i oglądać je z niecodziennej perspektywy. Patrzenie na świat z lotu ptaka pozwala także na ukazanie obiektu naszego zainteresowania znacznie szerzej, niż byłoby to możliwe, stojąc na ziemi. Oczywiście możliwości dronów różnią się ze względu na rodzaj urządzenia. Dziś możemy wybierać pomiędzy dronami latającymi, jeżdżącymi, pływającymi, z czterema, sześcioma, ośmioma śmigłami. Brzmi fantastycznie, prawda?

Filmowanie dronem – Poznań. Zastosowanie w marketingu

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, posiadasz własną firmę, chcesz wypromować swoją markę, to właśnie dla Ciebie jest filmowanie dronem. Poznań to miasto, w którym działamy jako profesjonaliści łączący w spójną całość techniczne umiejętności obsługi drona oraz wiedzę z zakresu marketingu. To wyjątkowe urządzenie daje możliwość ukazania w całej okazałości wszystkiego, na wyeksponowaniu czego Ci zależy. Nagrania z powodzeniem wykorzystywane są do tworzenia klipów reklamowych i promocyjnych. Jeśli i Tobie marzy się takie nagranie, warto nawiązać współpracę z zawodowcami, posiadającymi wysokiej jakości urządzenia oraz uprawnienia do korzystania z modeli o większej masie. Właśnie takimi jak my!

Zapraszamy do współpracy!