GRANATOR FILM,
FILMOWANIE DRONEM, Z DRONA - POZNAŃ

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

GRANATOR FILM,
FILMOWANIE DRONEM, Z DRONA - POZNAŃ

Bezzałogowe statki powietrzne – to dumna nazwa i choć może wydawać się zaskakująca, odnosi się do dronów, które można kupić dziś niemal w każdym supermarkecie. Ich początki sięgają przełomu XIX i XX wieku. Pierwotnie wykorzystywano je wyłącznie do celów wojskowych. Ich powstanie było przełomowe i na zawsze odmieniło oblicze militariów. Nikt wówczas nie podejrzewał, że kiedyś mogą stać się dostępne dla każdego człowieka. Stały się popularne do tego stopnia, że służą jako prezenty pod choinkę. Znalazły liczne zastosowania w rozmaitych dziedzinach. Jednym z nich jest filmowanie dronem. Poznań jest jednym z miast, które uchwycone w obiektywie drona, zyskuje zupełnie nowe, wyjątkowe oblicze.

Filmowanie z drona – Poznań

Ogromna popularność, jaką zdobyły drony w przeciągu ostatnich lat, sprawia, że dziś można je kupić bez większego problemu w każdym sklepie z elektroniką. Te wyposażone w kamerę bezzałogowe samoloty pozwalają spojrzeć na świat z innej perspektywy, dają zwykłym ludziom możliwości, które wcześniej wydawały się zupełnie nieosiągalne. To właśnie one sprawiają, że dronami interesują się właściwie wszyscy bez względu na wiek – dorośli i dzieci, zawodowcy i amatorzy. Coraz większą popularnością cieszą się także profesjonalne studia, które oferują swoim klientom filmowanie z drona. Poznań, Warszawa, Kraków i inne duże miasta, a także małe miasteczka czy naturalne krajobrazy oglądane z lotu ptaka stają się popularnymi motywami produkcji artystycznych, reklamowych i wielu innych.

Filmowanie z drona – Poznań. Szerokie możliwości

Drony stwarzają swoim użytkownikom niemal niezliczone możliwości, które znacznie wykraczają poza klasyczne filmowanie dronem. Poznań to jedno z miast, w którym masz okazję stworzenia filmu przy pomocy zawodowców. Jednak nagrywanie to nie wszystko. Drony można znaleźć w fotografice, dzięki nim przeprowadza się inspekcje trudno dostępnych miejsc, pomagają w ratowaniu życia, transportując leki lub docierając do rejonów dotkniętych kataklizmami. Wykorzystuje się je w wojsku, a także w rolnictwie do przeprowadzania oprysków roślin specjalnymi środkami ochrony. W niektórych miastach na świecie można nawet udać się na wyścigi dronów, w których konkurują ze sobą zawodowi piloci. Jak widać, te urządzenia dają znacznie więcej możliwości niż samo filmowanie dronem. Poznań to miasto, w którym możesz sam przekonać się o tym i poznać niektóre właściwości dronów, bowiem oferujemy tworzenie profesjonalnych materiałów wizualnych z ich wykorzystaniem.

Filmowanie dronem – Poznań. Jakie są korzyści tego rozwiązania?

Skupmy się na wyjątkowych możliwościach, jakie stwarza dron, jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć i nagrań. Główną zaletą jest to, że możemy docierać do miejsc trudno dostępnych i oglądać je z niecodziennej perspektywy. Patrzenie na świat z lotu ptaka pozwala także na ukazanie obiektu naszego zainteresowania znacznie szerzej, niż byłoby to możliwe, stojąc na ziemi. Oczywiście możliwości dronów różnią się ze względu na rodzaj urządzenia. Dziś możemy wybierać pomiędzy dronami latającymi, jeżdżącymi, pływającymi, z czterema, sześcioma, ośmioma śmigłami. Brzmi fantastycznie, prawda?

Filmowanie dronem – Poznań. Zastosowanie w marketingu

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, posiadasz własną firmę, chcesz wypromować swoją markę, to właśnie dla Ciebie jest filmowanie dronem. Poznań to miasto, w którym działamy jako profesjonaliści łączący w spójną całość techniczne umiejętności obsługi drona oraz wiedzę z zakresu marketingu. To wyjątkowe urządzenie daje możliwość ukazania w całej okazałości wszystkiego, na wyeksponowaniu czego Ci zależy. Nagrania z powodzeniem wykorzystywane są do tworzenia klipów reklamowych i promocyjnych. Jeśli i Tobie marzy się takie nagranie, warto nawiązać współpracę z zawodowcami, posiadającymi wysokiej jakości urządzenia oraz uprawnienia do korzystania z modeli o większej masie. Właśnie takimi jak my!

Zapraszamy do współpracy!