GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - SZCZECIN

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

SPOTY REKLAMOWE - BYDGOSZCZ

Tworzenie filmów reklamowych to dobry sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki w sieci i innych mediach. Spoty reklamowe (Bydgoszcz) to sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, czyli potencjalnych klientów, partnerów, a także nowych klientów. To sposób na przełożenie komunikacji marki na formę wideo, oddziałującą na zmysł wzroku i słuchu. Spoty reklamowe szybciej zapadają w pamięć, a ich forma wizualna pomaga wyróżniać firmę lub przedsięwzięcie na rynku.

Filmy te nie muszą być tylko relacją, na przykład z jakiegoś koncertu, imprezy firmowej lub eventu. W filmach promocyjnych można wykorzystywać także animacje, packshoty i elementy instruktażowe. Dobry spot powinien przyciągać uwagę odbiorcy, prezentować mu najważniejsze informacje i zawierać swoiste przesłanie, które zachęci go do sprawdzenia firmy lub wydarzenia, które film reprezentuje. To forma reklamy, która dobrze zrobiona, zostanie w myślach odbiorców na dłużej.