FILM STUDIO,
PRODUKCJA FILMÓW WARSZAWA

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad
850 tys. wyświetleń
na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na
kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne
zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

FILM STUDIO,
PRODUKCJA FILMÓW WARSZAWA

Produkcja filmów to nie tylko materiały promocyjne, to także na przykład teledyski. Stworzenie dobrego tła wizualnego, do oprawy muzycznej i porywającego tekstu to nie lada wyzwanie, więc warto sięgać po najlepsze narzędzia. Materiały wideo, które mają potencjał na wiralowe udostępnianie, to przyszłość reklamy opartej na reakcji i zaangażowaniu odbiorców na ich własnych kontach.

Aby zaprezentować potencjał i najważniejsze informacje na temat danej firmy powinno się zdecydować na atrakcyjną formę promocji. Najlepiej w tym celu sprawdzają się filmy korporacyjne – ich produkcja w Warszawie i innych miastach wchodzi w zakres naszej oferty. Wykonujemy profesjonalne spoty korzystając przy tym z bogatych możliwości technicznych, naszego doświadczenia i znajomości specyfiki branży reklamowej. Zapraszamy do przekonania się, jak ważne są odpowiednio zaprojektowane i zrealizowane materiały wideo.

Kreatywna produkcja spotów reklamowych – Warszawa

Tworząc filmy przykładamy dużą wagę do podkreślenia najważniejszych wyróżników danego przedsiębiorstwa. W połączeniu z atrakcyjną wizualnie formą materiału może to wpłynąć na rozpoznawalność na rynku i zwiększyć szanse na zapadnięcie odbiorcom w pamięć.

Taka produkcja spotów reklamowych w Warszawie jest dobrym sposobem na szersze wypromowanie firmy w danej branży. Dzięki odpowiednio nagranym filmom korporacyjnym można trafić do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych, a także zyskać wizerunek profesjonalnego przedsiębiorstwa jasno deklarującego wyznawane wartości i prezentującego swoją misję.

Dlaczego spoty korporacyjne są ważne?

Obecnie identyfikacja wizualna w postaci filmów reklamowych firm z różnych branż jest istotnym zagadnieniem wpływającym na rozpoznawalność marki. Powinno się więc zadbać o to, by taka produkcja korporacyjna była spójna z ogólnym wizerunkiem przedsiębiorstwa, a jednocześnie cechowała się atrakcyjną wizualnie i przystępną formą.

Wybór takiego przekazu reklamowego jest ważny także ze względu na konieczność wyróżnienia się na tle konkurencji. Na rynku obecnie funkcjonuje wiele firm z różnych branż, a spoty korporacyjne wyświetlane są zazwyczaj w mediach internetowych. Dzięki temu takie produkcje stwarzają szanse na dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców i wybicie się spośród konkurencyjnych przedsiębiorstw. Mając ta uwadze te kwestie należy dokładnie zaplanować kampanię wizerunkową z wykorzystaniem filmu.

Jaka powinna być dobrze nagrana reklama?

Aby spot był skuteczny powinien spełniać pewne wyróżniki wpływające na pozytywny odbiór materiału przez widzów. By produkcja filmów korporacyjnych mogła być określona jako udana materiał reklamowy musi:

• angażować i ciekawić odbiorców, zachęcać do bliższego poznania oferty,
• przykuwać uwagę, wyróżniać się na tle innych spotów,
• zapadać w pamięć, by zwiększyć szanse na wybór firmy spośród innych funkcjonujących w danej branży,
• łączyć w sobie atrakcyjny wizualnie wymiar z odpowiednim podkładem dźwiękowym, trafnie dobranym tekstem i zamierzonym przekazem,
• charakteryzować się oryginalnością i kreatywnością formy, a przy tym nie odstraszać nadmiernym przekombinowaniem.

Harmonijne połączenie wszystkich wymienionych wyżej cech w filmie korporacyjnym nie jest łatwym zadaniem, a znacznie wpływa na pozytywny odbiór produkcji. Dlatego istotne jest, by zlecić wykonanie spotu firmie posiadającej niezbędne umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Odbiór reklamy przez potencjalnych klientów

Na sposób postrzegania przedsiębiorstwa w pierwszej kolejności wpływają wrażenia po obejrzeniu filmu reklamowego. Jego odbiór determinuje więc fakt czy widz zainteresuje się ofertą i zechce bliżej poznać szczegóły promowanej tą drogą firmy.

Dlatego ważną kwestią jest zlecenie produkcji spotu korporacyjnego profesjonalistom z tej dziedziny. Dzięki temu spółka zyska fachowo zrealizowany i dopracowany w każdym szczególe materiał reklamowy, który trafi do widzów głównie na kanałach internetowych.

Firma produkująca filmy korporacyjne

Osoby zainteresowane nagraniem materiałów promocyjnych w formie spotu zachęcamy do zapoznania się z ofertą Granator Film z Warszawy. Nasze doświadczenie w branży reklamowej sprawia, że możemy zaproponować profesjonalną produkcję korporacyjną i nie tylko.

Dbamy o każdy detal realizacji i dysponujemy wiedzą idącą w parze z kreatywnością oraz umiejętnością doboru charakteru przekazu do charakteru danej firmy. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze produkcje w formie spotów reklamowych to najlepszy sposób przedstawienia najważniejszych informacji związanych z wybranym przedsiębiorstwem.