GRANATOR FILM,
PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH - WROCŁAW

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
UZYSKAJ OFERTĘ

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

Stwórz Viralowe video dla Twojej firmy

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma prawie 1mln. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

Popraw widoczność Twojej marki

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

Pracuj z najlepszymi specjalistami

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

Ponad 400
zrealizowanych projektów

Bądz pewny,
że Twój projekt jest
w dobrych rękach!

NASZE PORTFOLIO

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ Niższy koszt kliknięcia
✓ Wyższy współczynnik klikalności
✓ Współczynnik całkowitych wyświetleń
UZYSKAJ OFERTĘ

GRANATOR FILM,
PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH - WROCŁAW

Nasza firma oferuje więcej niż tylko nagrywanie filmów. Wybierając najlepszy spot reklamowy dla firmy, można skorzystać z animacji komputerowych i 3d mappingu, dla oryginalniejszego efektu. Im bardziej charakterystyczne video powstanie, tym większa szansa, że będzie udostępniane przez klientów i strony branżowe, docierając do szerszego grona odbiorców.

Współcześnie jedną z najbardziej powszechnych i chętnie wybieranych form promocji firm są zwięzłe i atrakcyjne wizualnie spoty. Dzięki temu, że produkcja filmowa w tym zakresie jest jedną z naszych usług, możemy zaproponować wykonanie takiej reklamy we Wrocławiu lub innym mieście. Sprawi to, że zwiększą się szanse na lepszą rozpoznawalność marki oraz bardziej skuteczną promocje usług bądź artykułów. Kreatywne budowanie identyfikacji wizualnej jest współcześnie bardzo ważnym zagadnieniem, gdyż umożliwia wyróżnienie się na tle pozostałych firm.

Profesjonalna produkcja filmów we Wrocławiu

Skorzystanie z takiej usługi to dobry sposób na wypromowanie firmy i zaprezentowanie potencjalnym klientom najistotniejszych informacji i wartości, z którymi powinna być identyfikowana dana marka.

Na skuteczność takiego przekazu filmowego wpływają przede wszystkim kanały emisji produkcji. Współcześnie najczęściej wyświetlane są spoty na stronach internetowych i w serwisach społecznościowych. W takich przestrzeniach liczy się krótka forma zawierająca najistotniejsze informacje.

Pod tym względem ważne jest także staranne wyważenie przekazu produkcji filmowej. Reklamy powinny udzielać niezbędnych informacji, a przy tym zachęcać do bliższego poznania marki i skorzystania z jej oferty. Nie powinny przy tym być zbyt nachalne i budzić w odbiorcy negatywne odczucia. Warto, by angażowały jego uwagę, gdyż w ten sposób zwiększają się szanse na zapadnięcie w pamięć.

Jak dotrzeć do odbiorców filmów reklamowych?

Decydując się na taką formę promocji warto skorzystać z usług firmy, która podejdzie do realizacji w sposób kompleksowy. Produkcje filmowe wykonane przez profesjonalistów to gwarancja zyskania spotu, który wyróżni się na tle innych materiałów promocyjnych i przykuje uwagę odbiorców.

Bardzo ważna jest harmonijna kompozycja wszelkich części składowych przekazu – warstwy wizualnej, słownej, muzycznej oraz puenty przekazu. Współcześnie liczy się oryginalność, warto zatem postawić na nieszablonową produkcję filmową, której forma zainteresuje widzów.

Realizacja nowoczesnych spotów promocyjnych

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy możliwość nagrania materiału filmowego w wybranej postaci. Może to być zarówno klasyczna produkcja, jak i spot z elementami animacji komputerowej lub 3D mappingu. Dzięki temu jeszcze bardziej wzrosną szanse na trafienie do jak najszerszego grona odbiorców i stworzenie angażującego materiału, który w jasny i ciekawy sposób zaprezentuje niezbędne informacje.

Spoty reklamowe na najwyższym poziomie

Do każdej realizacji podchodzimy z należytą starannością, a tworząc treści wykorzystujemy zdobytą na przestrzeni lat wiedzę połączoną z doświadczeniem i znajomością branży. Dzięki temu efektem końcowym są produkcje filmowe wyróżniające się łatwo przyswajalną formą, które przykuwają uwagę odbiorców i pozytywnie wpływają na identyfikację wizualną danej firmy. Oferujemy realizacje m.in. we Wrocławiu, zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji lub ustalenia szczegółów.