GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILMY PROMOCYJNE - SZCZECIN

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nagrywanie wideo to dobry sposób na zareklamowanie swojej firmy. Już w kilkudziesięciosekundowym filmie można zmieścić najważniejsze informacje o firmie lub o planowanym nowym przedsięwzięciu. Spoty przyciągają wzrok i zapadają w pamięć nie tylko przez swoją treść, ale także przez elementy zobrazowane na filmie i efekty dźwiękowe. Inwestowanie w wizualną komunikację marki, oddziałuje bezpośrednio na wyobraźnię potencjalnych klientów i odbiorców.

Filmy reklamowe powinny być spójne z komunikacją marki, jednocześnie zwięzłe i atrakcyjne wizualnie.

Spoty reklamowe - Szczecin

Spoty reklamowe (Szczecin) mogą być stworzone w formie wideo, ale nie jest to jedyna opcja. Mogą także składać się z animacji lub packshotów, w zależności od tego, w jakim celu zostały nagrane. Ważne jest także to, kto jest odbiorcą danego komunikatu. Inne formy spotów reklamowych sprawdzą się lepiej dla partnerów lub pracowników firmy, a inne dla potencjalnych klientów i szerszego grona odbiorców.

Chcesz poszerzyć świadomość swojej firmy w danej grupie odbiorców? A może zależy Ci na promocji konkretnego produktu, usługi lub wydarzenia? W takich przypadkach idealnym narzędziem marketingowym będzie film promocyjny. I chociaż możesz spróbować zrealizować go samodzielnie, to najlepsze efekty osiągniesz, gdy oddasz to zadanie w ręce profesjonalistów.

W Granator Film od kilku lat tworzymy filmy promocyjne, wspierając kampanie zarówno prywatnych przedsiębiorstw, jak i instytucji kultury czy jednostek samorządu terytorialnego. Wśród naszych realizacji znajdują się kilkudziesięciosekundowe, dynamiczne spoty produktowe, ale także dłuższe materiały, będące podróżą po wartościach prezentowanych przez przedsiębiorstwo. Do grona partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu, wizji oraz kreatywności, należą m.in. Skoda, TVP, Verseo czy Steinhauser.

Profesjonalna produkcja filmowa

Stanowimy młody, dynamiczny i przebojowy zespół, który od kilku lat z powodzeniem odpowiada na potrzeby klientów, tworząc kreatywne kampanie i filmy promocyjne. Szczecin to kolejne miejsce na mapie Polski – po Warszawie i Poznaniu – w którym dzielimy się naszymi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Tworzymy oryginalne produkcje, oparte na nietuzinkowym pomyśle i twórczym scenariuszu, dzięki którym prezentowane marki czy produkty mogą liczyć na zainteresowanie ze strony odbiorców.

W Granator Film stawiamy na kompleksowość. Nie tylko dzielimy się więc z klientami naszymi pomysłami i ideami na nieszablonowy film promocyjny, ale również realizujemy wszelkie działania, z którymi wiąże się współczesna produkcja filmowa. Oprócz starannie przygotowanego scenariusza oferujemy więc także opiekę artystyczną nad projektem oraz wsparcie doświadczonej ekipy realizatorów, wyposażonych w profesjonalne narzędzia operatorskie i montażowe. Nie martw się kompletowaniem sprzętu, angażowaniem aktorów czy tworzeniem scenografii – zrobimy to za Ciebie!

Nowatorskie filmy promocyjne – Szczecin

W dobie Internetu i mediów społecznościowych ciężar komunikacji wizerunkowej i promocyjnej oparty jest w głównej mierze na multimediach. To właśnie przy pomocy materiałów wideo firmy starają się dotrzeć do nowego grona odbiorców, a także przedstawić im swoje produkty czy usługi. Dobrze przygotowany spot – zrealizowany przy użyciu odpowiednich narzędzi – może nie tylko doprowadzić do poprawy wizerunku czy rozpoznawalności przedsiębiorstwa, ale również przynieść wymierne efekty sprzedażowe.

Tworząc Granator Film chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom, jakie stawia współczesny rynek reklamowy. Nasze umiejętności oraz kreatywne podejście spotkały się z uznaniem wielu klientów, którzy powierzyli nam przygotowanie wyjątkowych materiałów wideo, nie tylko na temat oferowanych przez siebie usług czy produktów, ale również własnego DNA. Teraz – oprócz Poznania i Warszawy – przygotowujemy również filmy promocyjne w Szczecinie.

Produkcja filmowa – krok po kroku

Stworzenie oryginalnego i angażującego materiału wideo wymaga podjęcia kilku kroków. Kluczem do późniejszego zadowolenia klienta jest inicjujące spotkanie, podczas którego określamy cel i charakter danej produkcji. Następnie przystępujemy do fazy kreatywnej, podczas której dochodzi do przekucia idei i wartości stojących za daną marką lub produktem w konkretny obraz. To właśnie na tym etapie tworzymy fabułę i scenariusz filmu, a następnie przygotowujemy brief, w którym znajdują się informacje na temat niezbędnej do przygotowania scenografii czy potrzebnego sprzętu.

Kolejny etap to już właściwa produkcja filmowa – obecność na planie podczas dni zdjęciowych i zbieranie materiału filmowego, który następnie trafia w ręce montażystów, specjalistów od color gradingu oraz efektów specjalnych. Wszystko po to, by na koniec otrzymać wyjątkowy film promocyjny, który dotrze do szerokiego grona odbiorców – teraz może także Twoich!

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia. Poznaj zrealizowane dotychczasowe projekty, zobacz możliwości, jakie daje profesjonalna produkcja filmowa i dołącz do grona zadowolonych klientów.