darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

PRODUKCJA FILMÓW KORPORACYJNYCH

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl
POROZMAWIAJ Z NAMI
+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Dzięki obrazowi przedstawiającemu informacje, które się słyszy, można lepiej wyobrazić sobie konkretny produkt czy usługę z proponowanej oferty. Co więcej, odpowiedni dobór efektów dźwiękowych oraz kolorystyki czy efektów sprawia, że realizacja jest szybko zapamiętywana. Szczecin to miasto, w którym zarówno produkcja filmów reklamowych, jak i artystycznych cieszy się dużą popularnością oraz wysokim poziomem. Dzięki temu klient może otrzymać profesjonalną realizacją stworzoną pod okiem ekspertów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą GRANATORA. Z tego względu wszelkiego rodzaju relacje filmowe z podejmowanych inwestycji wzbudzają tak wielkie zainteresowanie. Stanowią one ważną formę reklamy przy planowaniu dalszych tego typu działań, pozyskiwaniu pozwoleń, sponsorów czy wspólników przedsięwzięcia. Co więcej, pozwalają tworzyć wysokiej jakości kronikę firmy. Również dokumentowanie imprez firmowych, organizowanych eventów czy koncertów zyskuje z tego powodu licznych zwolenników. Coraz popularniejsze stają się też animacje.

A co z fotografią produktową? Nie każdy wie, że od jakości wykonania zdjęć znajdujących się w ofercie produktów uzależnione jest w dużym stopniu zainteresowanie nimi. Ten sposób przyciągania klientów nie działa jedynie w przypadku menu w restauracji, gdzie atrakcyjny wygląd potrawy potrafi zachęcić do jej zamówienia, lecz dotyczy różnego rodzaju branż. Aby realizacje przyniosły oczekiwane efekty, najlepiej zająć się nimi we współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów.

Wiele osób marzy o stworzeniu swojego projektu kinematograficznego. Niektórzy mają już konkretny pomysł, lecz potrzebują pomocy w jego realizacji. Nie każdy potrafi samodzielnie zorganizować sobie profesjonalne plany zdjęciowe, wyszukać odpowiednie do kręcenia scen lokalizacje i zająć się działaniami w zakresie postprodukcji. Z tego względu warto rozpocząć współpracę z zespołem ekspertów specjalizujących się w realizacji filmów artystycznych. Największe zainteresowanie mają produkcje krótkometrażowe z fabułą opartą na fikcji lub na faktach, a także dokumentalne.

Dzięki oryginalnym pomysłom twórców i profesjonalnemu ich zrealizowaniu, mogą osiągnąć one niemałe sukcesy. Wyróżniająca się najwyższą jakością produkcja filmowa to szansa na odkrycie i zgłębienie świata kinematografii, z której chętnie korzystają osoby zainteresowanie wypromowaniem swojego autorskiego projektu przy zachowaniu odpowiednich standardów.

Przy tworzeniu materiałów reklamowych niezwykle istotne jest skuteczne dotarcie do docelowej grupy odbiorców. Z tego względu warto badać ich potrzeby oraz popularne wśród nich trendy. Nie wystarczy jednakże interesujący pomysł na spot promocyjny, film instruktażowy czy relacjonujący konkretne wydarzenie – ważna jest też jego realizacja. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu tego typu projektów, również usługi czy produkty z promowanej oferty są postrzegane jako wysokojakościowe.

Szczecin to miasto, w którym tworzy się bardzo dużo filmów reklamowych, jak i artystycznych. Aby mogły osiągnąć one sukces, warto skorzystać z pomocy ekspertów dobieranych pod potrzeby realizacji. Szereg nowoczesnych działań produkcyjnych i postprodukcyjnych stanowi gwarancję najlepszej jakości dźwięku oraz obrazu. GRANATOR to zespół profesjonalistów, dla których produkcja filmowa jest nie tylko codziennym zajęciem, lecz i prawdziwą pasją, z którą podchodzą do realizacji każdego pojedynczego projektu.