FILM STUDIO,
PRODUKCJA FILMÓW KORPO­RACYJNYCH

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

PRODUKCJA FILMÓW
Korporacyjnych

Dzięki obrazowi przedstawiającemu informacje, które się słyszy, można lepiej wyobrazić sobie konkretny produkt czy usługę z proponowanej oferty. Co więcej, odpowiedni dobór efektów dźwiękowych oraz kolorystyki czy efektów sprawia, że realizacja jest szybko zapamiętywana. Szczecin to miasto, w którym zarówno produkcja filmów reklamowych, jak i artystycznych cieszy się dużą popularnością oraz wysokim poziomem. Dzięki temu klient może otrzymać profesjonalną realizacją stworzoną pod okiem ekspertów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą GRANATORA. Z tego względu wszelkiego rodzaju relacje filmowe z podejmowanych inwestycji wzbudzają tak wielkie zainteresowanie. Stanowią one ważną formę reklamy przy planowaniu dalszych tego typu działań, pozyskiwaniu pozwoleń, sponsorów czy wspólników przedsięwzięcia. Co więcej, pozwalają tworzyć wysokiej jakości kronikę firmy. Również dokumentowanie imprez firmowych, organizowanych eventów czy koncertów zyskuje z tego powodu licznych zwolenników. Coraz popularniejsze stają się też animacje.

A co z fotografią produktową? Nie każdy wie, że od jakości wykonania zdjęć znajdujących się w ofercie produktów uzależnione jest w dużym stopniu zainteresowanie nimi. Ten sposób przyciągania klientów nie działa jedynie w przypadku menu w restauracji, gdzie atrakcyjny wygląd potrawy potrafi zachęcić do jej zamówienia, lecz dotyczy różnego rodzaju branż. Aby realizacje przyniosły oczekiwane efekty, najlepiej zająć się nimi we współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów.

Wiele osób marzy o stworzeniu swojego projektu kinematograficznego. Niektórzy mają już konkretny pomysł, lecz potrzebują pomocy w jego realizacji. Nie każdy potrafi samodzielnie zorganizować sobie profesjonalne plany zdjęciowe, wyszukać odpowiednie do kręcenia scen lokalizacje i zająć się działaniami w zakresie postprodukcji. Z tego względu warto rozpocząć współpracę z zespołem ekspertów specjalizujących się w realizacji filmów artystycznych. Największe zainteresowanie mają produkcje krótkometrażowe z fabułą opartą na fikcji lub na faktach, a także dokumentalne.

Dzięki oryginalnym pomysłom twórców i profesjonalnemu ich zrealizowaniu, mogą osiągnąć one niemałe sukcesy. Wyróżniająca się najwyższą jakością produkcja filmowa to szansa na odkrycie i zgłębienie świata kinematografii, z której chętnie korzystają osoby zainteresowanie wypromowaniem swojego autorskiego projektu przy zachowaniu odpowiednich standardów.

Przy tworzeniu materiałów reklamowych niezwykle istotne jest skuteczne dotarcie do docelowej grupy odbiorców. Z tego względu warto badać ich potrzeby oraz popularne wśród nich trendy. Nie wystarczy jednakże interesujący pomysł na spot promocyjny, film instruktażowy czy relacjonujący konkretne wydarzenie – ważna jest też jego realizacja. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu tego typu projektów, również usługi czy produkty z promowanej oferty są postrzegane jako wysokojakościowe.

Szczecin to miasto, w którym tworzy się bardzo dużo filmów reklamowych, jak i artystycznych. Aby mogły osiągnąć one sukces, warto skorzystać z pomocy ekspertów dobieranych pod potrzeby realizacji. Szereg nowoczesnych działań produkcyjnych i postprodukcyjnych stanowi gwarancję najlepszej jakości dźwięku oraz obrazu. GRANATOR to zespół profesjonalistów, dla których produkcja filmowa jest nie tylko codziennym zajęciem, lecz i prawdziwą pasją, z którą podchodzą do realizacji każdego pojedynczego projektu.