darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

DOSTARCZAMY PROFESJONALNE NAGRANIA WYDARZEŃ KULTURALNYCH I FIRMOWYCH

Twój Event zasługuje na wyjątkowy film.

darmowa wstępna koncepcja
realizacja wTwoim mieście
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

Logotyp Teatr Muzyczny
"Jako dowód naszej długoletniej i owocnej współpracy potwierdzamy, że firma
Granator Film stanowi doskonały przykład profesjonalizmu i zaangażowana
".

Teatr Muzyczny w Poznaniu
"Firma Granator wykazała swój profesjonalizm,
operatywność, wrażliwość i otwartość na oczekiwania klienta oraz elastyczność.
Efektem tego sa filmy o jakości zasługującej na wysokie uznanie
".

Uniwersytet Medyczny
"Współpraca była owocna i satysfakcjonująca. Wasz profesjonalizm oraz zrozumienie naszych celów i wartości Uczelni odegrały kluczową rolę w sukcesie projektu".

Akademia Wychowania Fizycznego

UZYSKAJ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ
KONSULTACJĘ TWOJEGO PROJEKTU

WYBIERZ TERMIN

15 min video call
SPRAWDŹ CZY MOŻEMY CI POMÓC

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

ZAANGAŻOWANIE

Oferujemy wsparcie już na etapie organizacji wydarzenia i ustalania koncepcji.

ESTETYKA

Najważniejszy dla nas jest styl i estetyka obrazu.

TWOJE WYDARZENIE

Realizujemy nagrania w Twoim mieście

Jak uzyskać stylowy film z Twojego wydarzenia, który nie będzie nudny i typowy?

Stworzymy dla Ciebie stylowy film z Twojego wydarzenia, który unika konwencjonalności i nudy poprzez staranne planowanie i wybór kreatywnych rozwiązań. Kluczem do sukcesu jest głębokie zrozumienie celów i wydarzenia, co pozwala na wyłonienie unikalnych i emocjonalnie angażujących momentów. Stawiamy na wysoką jakość w zakresie zdjęć, dźwięku i montażu, aby stworzyć film estetycznie przyciągający uwagę widza. Dodatkowo, wybór odpowiedniej muzyki oraz dbałość o narrację i tempo filmu wpłyną na jego styl i oryginalność. Zawsze uwzględniamy elementy personalizacji, takie jak wywiady czy komentarze uczestników, aby dodać głębi i autentyczności filmowi.

Film z Twojego eventu, który nada się do promocji na kolejną jego edycję?

W trakcie produkcji, zwracamy uwagę na elementy, które będą inspirujące i zachęcą uczestników do udziału w kolejnych edycjach wydarzenia. Podczas promocji filmu, wykorzystujemy formaty do publikacji na różnych kanałach, takich jak strona internetowa, media społecznościowe i e-mailing, aby dotrzeć do potencjalnych uczestników wydarzenia.

Zatrudnij profesjonalne studio filmowe, które ma doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych filmów eventowych. Starannie kreujemy ujęcia, dbając o jakość obrazu i dźwięku, eksperymentujemy z różnymi technikami filmowymi, aby nadać filmowi niepowtarzalny charakter.

Nasza gwarancja:

Wybierz firmę, która ma odpowiednie doświadczenie, kreatywność i profesjonalizm, aby zapewnić, że Twój film eventowy będzie wysokiej jakości i spełni Twoje oczekiwania.

Nasz pakiet:

Osiągnij więcej korzyści dzięki jednej produkcji! Tworzymy spoty reklamowe oraz filmy marketingowe dla Twoich klientów, a dodatkowo dostarczamy specjalne formaty dostosowane do mediów społecznościowych, takie jak Social Media, TikTok oraz Youtube Shorts

Nasze filmy z eventów to dobrze opowiedziane historie, do których można i chce się wracać. Oryginalne reportaże i krótkie klipy nie tylko upamiętniają najważniejsze momenty imprezy, ale też mają walory promocyjne. Z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy zarówno do nagrywania konferencji czy dużych targów branżowych, jak i kameralnych spektakli teatralnych.

Jakie materiały realizujemy? 

Tworzymy wysokiej jakości filmy eventowe dokumentujące różne wydarzenia. Specjalizujemy się zwłaszcza w:
* filmowaniu imprez kulturalnych, np. spektakli teatralnych, koncertów, wernisaży i finisaży,
* wideorelacjach z festiwali filmowych, muzycznych i literackich,
* filmowaniu konferencji i sympozjów,
* nagraniach z imprez branżowych, takich jak targi czy debaty,
* nagrywaniu szkoleń dla pracowników i imprez dla kontrahentów.
Realizujemy profesjonalne filmy typu after, zarówno z wydarzeń masowych, jak i tych kameralnych. Zawsze bierzemy pod uwagę cele i oczekiwania Klienta. Nasz zespół jest w stanie zaproponować profesjonalne rozwiązania, dzięki którym film eventowy będzie czymś więcej niż tylko ciekawą pamiątką z wydarzenia.

Dlaczego warto inwestować w filmy z eventów?

Video after movie to forma promocji doceniana przez firmy i instytucje na całym świecie. Filmowe podsumowanie imprezy można wykorzystać w różnych kanałach komunikacji. Profesjonalne, interesujące i działające na emocje wideo z wydarzenia potrafi w zwięzłej formie przekazać więcej niż najlepiej napisana relacja. Niezależnie od branży, udział firmy czy instytucji w różnego rodzaju sympozjach, zjazdach, konferencjach czy targach jest ważnym działaniem marketingowym i wymaga dużo zaangażowania. Filmy z takiego wydarzenia można wykorzystać w portfolio, zamieścić na stronie internetowej albo w mediach społecznościowych. Buduje to wizerunek lidera, eksperta i nowoczesnego przedsiębiorstwa.Video relacja z ważnego eventu może być też praktyczną formą prezentacji firmy podczas kolejnych wydarzeń branżowych. Co więcej, z kilku filmów o imprezach można w przyszłości zmontować wideo promujące produkt czy usługę.Dobrym posunięciem jest nagrywanie imprez o charakterze cyklicznym. To forma zachęcenia do udziału w kolejnych edycjach. Uczestnicy chętnie chwalą się nagraniem konferencji czy festiwalu, w których brali udział. Dzięki temu film z eventu ma szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani uczestnictwem w kolejnej edycji wydarzenia. Filmowanie imprez jest skuteczną i niedrogą formą promocji.

Specjalizujemy się w nagrywaniu eventów kulturalnych i firmowych

Nasz zespół tworzą osoby, które z dużym zaangażowaniem i wyczuciem podchodzą do tematów dotyczących kultury i sztuki. Lubią niesztampowe, oryginalne rozwiązania, które na długo zapadają w pamięci odbiorców. Wiemy, że nagrania z imprezy to coś więcej, niż dobrze zmontowana sekwencja wydarzeń. Nasze produkcje działają na zmysły, a co za tym idzie, poruszają emocje. Chcemy, żeby widz oglądający video imprezy, poczuł się tak, jakby był w samym centrum wydarzeń.Jako specjaliści od produkcji filmów korporacyjnych zrealizowaliśmy setki spotów dla Klientów z różnych branż. Wykorzystując te doświadczenia, tworzymy nagrania szkoleń, targów i innych wydarzeń biznesowych, które nie tylko dokumentują te eventy, ale są też wizytówką firmy.

Co charakteryzuje nasze nagrania imprez?

Nieważne, czy to koncert, branżowe targi, nagranie webinaru, czy wideo konferencji naukowej: zawsze dążymy do tego, aby nasze filmy oddawały sens i atmosferę imprezy, a przy tym wyróżniały się kreatywnością, oryginalnością i artyzmem. Żeby uzyskać jak najlepsze efekty, oferujemy naszym Klientom wsparcie już na etapie organizacji wydarzenia.
Filmowanie eventów to zarówno dłuższe filmy o imprezach (reportaże), jak i krótkie klipy. Tworzymy wideo dostosowane do dystrybucji w różnych mediach. 

Zajmujemy się filmowaniem eventów w Warszawie i Poznaniu, gdzie znajdują się nasze siedziby, ale jesteśmy mobilni – zrealizujemy nagrania w dowolnym miejscu. Zapraszamy do współpracy.

faq

Jakie informacje powinniśmy dostarczyć studiu filmowemu przed produkcją?

Do przygotowania się do projektu przydatne będą takie informacje i materiały jak: cel i przekaz filmu, opis wydarzenia, wizja i styl (formalny, luźny, kreatywny, czy może bardziej tradycyjny?), jakie sekwencje, momenty lub aspekty wydarzenia mamy uwiecznić na filmie,hHarmonogram i terminy, miejsce i dostępność.

Czy możemy wpłynąć na treść i styl filmu?

Jak najbardziej. Współpraca z nami zazwyczaj zakłada pewien stopień elastyczności i dostosowania do Państwa potrzeb i oczekiwań. Istnieje możliwość omówienia z firmą filmową Państwa pomysłów, koncepcji oraz wytycznych dotyczących tego, jak Państwo oczekują, żeby film przedstawiał wydarzenie.

Jak szybko możecie zacząć produkcje?

Od dzisiaj - zadzwoń do nas

Jaki jest oczekiwany czas realizacji wideo?

Dostosujemy się do Twoich terminów ;)

Czy przenosicie prawa autorskie na klienta?

Tak.

Jak wygląda proces produkcji wideo od pomysłu do realizacji i proces współpracy z Wami?

Na samym początku staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta, aby móc zaproponować najsensowniejsze rozwiązania. Nasz copywriter przygotuje koncepcję i pełen scenariusz, który po akceptacji zostaje skierowany do produkcji. Po nagraniach, wykonujemy kompleksową postprodukcję wraz z montażem i oddajemy klientowi gotowy film, lub pakiet filmów

Czy możliwe są poprawki w procesie postprodukcji?

Tak, standardowo wykonujemy dwie sesje poprawkowe dla klienta w cenie..

Ile kosztuje sekunda filmu reklamowego?

Tworzymy rozwiązania szyte na miarę projektu i potrzeb klienta. Nie kierujemy się sztywnym cennikiem.

Czy oferujecie usługi, takie jak tworzenie scenariuszy, storyboardów lub dystrybucja?

Tak.

Czy oferujecie pomoc w marketingu wideo i strategiach promocyjnych?

Tak.

Jakie rodzaje usług Jakie są korzyści z zatrudnienia studia filmowego w porównaniu do zatrudnienia freelancera?

Współpraca znami daje gwarancje najwyższej jakości i dostęp do szerokiej gamy zasobów, doświadczenia i ekspertyzy, co przekłada się na lepszą jakość i skuteczność produkcji filmów z wydarzeń w porównaniu do pracy z freelancerem.

Czy są możliwe sesje poprawkowe do gotowego filmu?

Tak, standardowo wykonujemy dwie sesje poprawkowe dla klienta w cenie..

Czy oferujecie usługi dystrybucji i promocji filmów?

Tak.

Czy oferujecie usługi, takie jak tworzenie scenariuszy, storyboardów lub dystrybucja?

Tak.

Czy oferujecie pomoc w marketingu wideo i strategiach promocyjnych?

Tak.