GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

FILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - WARSZAWA

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Interesujący pomysł na film może nie wystarczyć, żeby odnieść wymarzony sukces. To projekt, którego realizacja skupia się przede wszystkim na aspektach wizualnych, które powinny wpłynąć na widza, wywołując w nim emocje i skłaniając go do refleksji. Z tego względu niezwykle ważny jest proces produkcji filmowej. Bez wątpienia warto zadbać o to, by zajmowały się nią osoby z odpowiednim doświadczeniem, posiadające bogatą wiedzę o tworzeniu filmów krótkometrażowych czy też pełnometrażowych, a przede wszystkim takie, które robią to z pasji. Właśnie takie osoby tworzą Granator – nasz dom produkcyjny. Warszawa i Poznań to miasta, w których posiadamy siedziby, lecz w celu współtworzenia ciekawej realizacji odwiedzić możemy każdy region Polski. Chętnie podejmujemy się współpracy zarówno z osobami, które mają już na koncie kilka produkcji, jak i dopiero tworzącymi swój pierwszy film. W pracy charakteryzuje nas zaangażowanie i umiejętność dopasowania specyfiki produkcji do aktualnych potrzeb rynku oraz wizji pomysłodawcy.

Kreatywne domy produkcyjne – Warszawa. Czym się wyróżniamy?

Co sprawia, że film odnosi sukces? Niewątpliwie znaczenie ma projekt, lecz bardzo istotną kwestię stanowi też jego realizacja oraz szereg działań preprodukcyjnych, produkcyjnych i postprodukcyjnych, których podejmujemy się jako profesjonaliści w branży. Dzięki temu oferowane przez nas usługi są kompleksowe, a zlecający je klient może otrzymać w pełni gotowy produkt. Tworzymy zgraną ekipę ludzi kochających swoją pracę, dzięki czemu zawsze dobieramy odpowiednich do specyfiki filmu ekspertów. Potrafimy łączyć cechy atrakcyjnej pod względem komercyjnym realizacji ze sztuką oraz oryginalnymi artystycznymi wrażeniami. Czym jeszcze wyróżniają się należące do nas domy produkcyjne? Warszawa i Poznań to miasta, które zapewniają nam szerokie możliwości rozwoju, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz udoskonalamy ofertę, dostosowując ją do wymogów współczesnego rynku filmowego.

Profesjonalne film studio – Warszawa. Co tworzymy?

Zadowolenie naszych klientów wynika nie tylko z tego, jak profesjonalnie realizujemy ich projekty. Liczy się też fakt, że działamy w bardzo szerokim zakresie. A co konkretnie tworzymy? Wiele osób zgłasza się do nas z projektem spotu reklamowego. Co więcej, specjalizujemy się w takich realizacjach jak produkcja instruktażowa, animacja, teledysk, wywiad oraz nagranie dronem. Niezależnie od formy oraz tematyki, z którymi zgłasza się klient, dokładamy wszelkich starań, by sprostać jego oczekiwaniom. Na każdym etapie produkcji utrzymujemy z zamawiającym stały kontakt, informujemy go o proponowanych rozwiązaniach i wprowadzamy je jedynie w przypadku jego pełnej akceptacji. Co jeszcze tworzymy w naszym film studio? Warszawa to miasto, w którym realizujemy również projekty fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe. Aby były one nie tylko wysokiej jakości pod względem technicznym, ale także ciekawe w odbiorze, specjalizujemy się również w znajdowaniu na terenie kraju niezwykłych lokalizacji do ich nagrywania. Wartość merytoryczną traktujemy priorytetowo.

Nowoczesny dom produkcyjny – Warszawa. Czym jest koprodukcja?

To określenie podchodzi z języka angielskiego (coproduction) i oznacza przedsięwzięcie podejmowane wspólnie przez kilka podmiotów. W odniesieniu do realizacji projektu filmowego koprodukcja zakłada, że pracę nad nim prowadzi minimum dwóch producentów. Chętnie zapraszamy do współpracy innych uzdolnionych twórców, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, którzy wnoszą w proces produkcyjny wiele niekonwencjonalnych pomysłów, spoglądają na całość z nieco innej perspektywy i proponują godne wdrożenia rozwiązania. Nieustannie doskonalimy swoją działalność, pragnąc osiągnąć jeszcze wyższy poziom w tworzeniu sztuki filmowej.

Kreatywne spoty reklamowe, a może film artystyczny? Niezależnie od specyfiki projektu gwarantujemy profesjonalną realizację w miejscu przepełnionym pasją, jakim jest studio Granator – działający w szerokim zakresie dom produkcyjny. Warszawa to jedno z dwóch miast, w których posiadamy swoją siedzibę. Chętnie zrealizujemy ciekawy projekt także w innym miejscu.

Zapraszamy do współpracy!