FILM STUDIO,
FILMY KORPORACYJNE WARSZAWA

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad
850 tys. wyświetleń
na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na
kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne
zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

FILM STUDIO,
FILMY KORPORACYJNE WARSZAWA

W dzisiejszych czasach filmy korporacyjne stały się nieodłącznym elementem strategii komunikacyjnej większości firm i organizacji. Granator Film w Warszawie oferuje pełen zakres usług związanych z produkcją filmów korporacyjnych, które pomagają firmom w budowaniu i umacnianiu swojego wizerunku, komunikowaniu się z interesariuszami oraz prezentowaniu swoich wartości, misji i celów. Nasze filmy korporacyjne charakteryzują się wysoką jakością wykonania, profesjonalizmem i kreatywnością.

Realizujemy w Warszawie różne rodzaje filmów korporacyjnych, w tym filmy prezentacyjne, szkoleniowe, promocyjne czy eventowe. Każda produkcja jest tworzona z myślą o indywidualnych potrzebach klienta, z uwzględnieniem specyfiki branży, w której działa oraz oczekiwań jego grupy docelowej. Nasze filmy korporacyjne pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, zwiększają jej rozpoznawalność i autorytet w branży oraz przyczyniają się do wzrostu zaufania ze strony klientów, partnerów biznesowych, a także pracowników.

Produkcja filmów korporacyjnych w Warszawie

Filmy korporacyjne to jedno z najważniejszych narzędzi w budowaniu marki firmy – wiedzą o tym wszyscy przedsiębiorcy, którzy śledzą biznesowe trendy. Granator Film specjalizuje się w produkcji wizerunkowych materiałów wideo w Warszawie, pomagającym firmom z wielu sektorów w kreowaniu pożądanego wizerunku oraz w komunikowaniu się z wybraną grupą docelową.

Przykładamy dużą wagę do każdego etapu produkcji – od przygotowania scenariusza, przez dobór odpowiedniej lokacji i obsady, aż po montaż i postprodukcję. Dzięki temu każdy realizowany przez nas film wizerunkowy jest spójny z wytycznymi klienta i dostosowany do oczekiwań odbiorców. Oferujemy również doradztwo w zakresie dystrybucji contentu wideo – tak, by możliwe było osiągnięcie maksymalnego zasięgu i skuteczności. Wybierając Granator Film masz pewność, że finalny produkt będzie spełniał najwyższe standardy jakości i przyczyni się do wzmocnienia pozycji Twojej firmy na rynku – nie tylko warszawskim.

Klucz do Twojego sukcesu – filmy dla warszawskich korporacji

W dobie cyfryzacji i rozwoju mediów społecznościowych filmy korporacyjne stały się kluczowym elementem w strategii komunikacyjnej każdej firmy. Dla warszawskich korporacji, rywalizujących o uwagę na jednym z najbardziej konkurencyjnych rynków w Polsce, materiały wideo są nie tylko narzędziem do budowania wizerunku, ale także ważnym elementem wyróżniającym się na tle innych przedsiębiorstw.

Jak przebiega realizacja naszych filmów korporacyjnych w Warszawie?

Realizacja filmu korporacyjnego w Granator Film w Warszawie jest procesem kompleksowym i składającym się z wielu etapów. Na każdym będziemy dla Ciebie wsparciem. Realizację zawsze zaczynamy od dokładnej analizy zagadnienia i konsultacji, które pomogą nam dokładnie zrozumieć, jakie założenia ma spełniać produkcja. W porozumieniu z klientem przygotowujemy scenariusz, planujemy lokację i dobór ewentualnej obsady. Filmy korporacyjne w Warszawie realizujemy na podstawie naszej wiedzy i znajomości trendów w obszarze wideo, zgodnie z opracowanym wcześniej planem i bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Właśnie dlatego nasze filmy cieszą się taką popularnością wśród warszawskich korporacji!