GRANATOR FILM

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

tworzymy profesjonalne filmy eventowe dla firm

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Eventy branżowe, imprezy firmowe, konferencje, targi – okazji biznesowych, które warto uwiecznić i pokazać światu jest wiele. Co może dać profesjonalny film z eventu? Zatrzymać kadry z najważniejszych chwil z życia firmy, wzmocnić jej wizerunek i podnieść pozycję wśród konkurencji. Filmy eventowe to jeden ze znakomitszych sposobów na promocję biznesu. Emocje, dynamiczny montaż, dobrana muzyka – uwiecznimy najlepsze momenty z ważnego wydarzenia biznesowego i przekujemy je w małe dzieło filmowe. Jak wygląda współpraca z Granator Film przy realizacji spotów eventowych?

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl
POROZMAWIAJ Z NAMI
+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Porywający film eventowy – uwieczniaj ważne momenty z życia firmy 

Zapominamy o nudnych i długich wideorelacjach. Filmy eventowe naszej produkcji to prestiżowe realizacje, które trzymają w napięciu i wywołują emocje w odbiorcach. Jesteśmy profesjonalistami po szkołach filmowych – zadbamy, aby spot eventowy był zrealizowany zgodnie ze sztuką filmową, interesująco i niebanalnie. Lubimy tworzyć wysublimowane treści filmowe. Jakie wydarzenia warto uwiecznić pod postacią spotu eventowego?
* Jubileusz firmowy
* Konferencje
* Eventy firmowe
* Targi
* Szkolenia
*Wyjazdy integracyjne
* Imprezy charytatywne
* Spotkania biznesowe
* Wiele innych okazji eventowych

Filmy z konferencji i reportaże z ważnych wydarzeń firmowych – doskonałe narzędzie content marketingowe

Pokaż światu działania Twojej firmy, marki lub zespołu – film eventowy to idealny nośnik informacji brandingowych. Odbiorcy mogą poznać energię Twojego zespołu i zobaczyć na ekranie prawdziwe osoby, za którymi stoi marka. Profesjonalny film z wydarzenia powie więcej o biznesie niż setki tysięcy znaków napisanych na stronie firmowej. Możliwości jest ogrom i wszystko zależy od aktualnych aktywności w firmie. Oprócz filmowych relacji z konferencji i wydarzeń możemy stworzyć na przykład ciekawy wideoreportaż biznesowy. Zgłoś się do nas. Wspólnie omówimy pomysły i sposoby na ich realizację.

Produkcja filmów eventowych w Granator Film krok po kroku

1. Wszystko zaczyna się od Twojego zapytania – przeprowadzimy analizę potrzeb, poznamy filozofię marki i pomysły na film eventowy. Jeśli Twój biznes nie ma jeszcze wypracowanej identyfikacji, nie martw się, ponieważ wskażemy gotowe inspiracje. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta.
2. Po podpisaniu umowy czas na
przygotowanie logistyczne i rozpisanie planu działania Na tym etapie planujemy szczegóły. Powstaje scenariusz i zostaje dobrana muzyka.
3. Czas na event –
nagrywamy film z wydarzenia.
4.
Etap postprodukcji i końcowy render. Przekazujemy Ci gotowy film eventowy – profesjonalny, intrygujący, wysublimowany

Gdzie wykorzystać film z eventu?

Profesjonalny film z konferencji, eventu czy imprezy firmowej to najczęściej jedno-dwuminutowy format promocyjny – idealny do mediów społecznościowych, na stronę internetową, do newslettera. Możesz też wykorzystać go w korporacyjnej komunikacji wewnętrznej lub na potrzeby rekrutacji, aby pokazać atmosferę panującą w zespole. Pracownicy chętnie będą się nim dzielić z bliskimi i w social mediach. Dobrze zrealizowany film eventowy ma ogromny potencjał, żeby dotrzeć do jak największej liczby osób i budować pozytywny wizerunek marki. Jak wygląda proces produkcji?

Filmowe relacje z konferencji i eventów – zgłoś się do nas

Audiowizualna relacja z wydarzenia to nie tylko sposób na promocję marki, ale też miła pamiątka dla całego zespołu, który ciężko pracuje na sukces. Chcemy tworzyć produkcje, które dobrze się ogląda, które mają wartość artystyczną i które wywołują pozytywne skojarzenia. Ile kosztuje film z eventu? Ceny są ruchome i zależą od wielu czynników. Zgłoś się do nas, a chętnie porozmawiamy o możliwościach i przedstawimy wycenę profesjonalnej realizacji. 

Zobacz też nasze filmy rekrutacyjne, czyli intrygujące spoty brandingowe na potrzeby rekrutacji. Masz pomysł na niekonwencjonalny film biznesowy? Skontaktuj się z Granator Fim! Oferujemy szybki czas realizacji, profesjonalne podejście, doświadczenie filmowe i prestiżowe produkcje.