bezpłatna wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

GRANATOR FILM

PRODUKCJA FILMÓW KUKIEŁKOWYCH Z granator film

darmowa wstępna koncepcja
każdy rodzaj projektu
konsultacja przedprojektowa

↓ Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę ↓

KONTAKT@GRANATOR.COM+48-530-793-796

GRANATOR FILM

POZNAJ NAS

Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją filmów reklamowych, fabularnych, dokumentalnych, krótkometrażowych oraz programów telewizyjnych (ponad 200 realizacji na terenie całej Europy) - emitowanych zarówno w internecie, jak i telewizji. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

"świetny zespół! świetna współpraca! dobrze skomunikowany team profesjonalistów, z którymi można robić najbardziej wymagające projekty"

www.nquantum.net
"Z przyjemnością polecamy Granator Film jako partnera w projektach. Współpraca z nimi to gwarancja jakości w każdym aspekcie produkcji filmowej. Profesjonalni, kreatywni i zaangażowani."

www.verseo.pl
"super komunikacja, terminowość, otwartość na kooperację (i dostosowanie koncepcji do budżetu), ogromne zaangażowanie, a co najważniejsze: efekty finalne na najwyższym poziomie!"

www.moxie.pl

POROZMAWIAJ Z NAMI

+48 530 793 796ZADZWOŃ TERAZ

↓ NASZE PORTFOLIO

/
/
/
/
/
/
/
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Wejdź do świata, w którym wyobraźnia spotyka się z innowacją z Granator Film, pionierem w sztuce lalkarskiej produkcji seriali telewizyjnych w Polsce. Znani jako liderzy branży, jesteśmy dumni z łączenia opowiadania historii i lalkarstwa w celu tworzenia atrakcyjnych wizualnie narracji, które pozostawiają niezatarte wrażenie. Odkrywając z nami możliwości lalkarstwa w produkcji wideo, możesz mieć pewność, że każda stworzona przez nas klatka opowiada wyjątkową i wciągającą historię. Zapewnia to wciągające doświadczenie, które wykracza poza konwencjonalne granice opowiadania historii.

Produkcja filmów kukiełkowych - nasze usługi

Jesteśmy oddanymi gawędziarzami, którzy z każdym ruchem tchną życie w postacie. Oferujemy szeroki zakres usług jako podwykonawcy dla firm zewnętrznych. Nasze usługi obejmują:
* organizowanie scenografii z użyciem lalek;
* projektowanie scenografii do produkcji seriali telewizyjnych;
* wynajem wspaniałych lokalizacji lub studiów dla twoich historii;
* wynajem profesjonalnych lalkarzy i całej ekipy filmowej;
* przygotowanie lalek różnego typu.
Niezależnie od tego, czy podejmujemy się projektów komercyjnych, czy artystycznych, do każdej produkcji podchodzimy z takim samym niezachwianym zaangażowaniem w jakość. Wyróżniamy się jako firma produkująca filmy lalkowe w Polsce we wszystkich rodzajach projektów.

Wszechstronność w produkcji filmów lalkowych

Naszą siłą jako producenta seriali telewizyjnych jest wszechstronność technik lalkarskich. Od lalek sterowanych palcami aktora, po marionetki manipulowane od góry za pomocą nici i drutów, nasz repertuar nie zna granic. Usługi, które oferujemy, obejmują javajki, unikalną formę lalkarstwa animowanego od dołu, wykorzystującą zarówno rękę animatora, jak i druty. Mamy również doświadczenie w lalkach poruszanych wyłącznie od dołu oraz w czarującej sztuce teatru cieni, w której lalki ożywają dzięki umiejętnej manipulacji, tworząc hipnotyzujące wizualne narracje

Producent filmów lalkowych z doświadczeniem

Granator Film stoi na czele produkcji filmów lalkowych, przekształcając wizje w porywające historie wizualne. Z portfolio, które obejmuje takie projekty jak "Królowa Leokadia" i "Klub Podróżników w Czasie", jesteśmy dumni z naszej pozycji liderów w branży w Polsce. W krajobrazie produkcji filmów lalkowych w Polsce Granator Film jest świadectwem innowacji i doskonałości. Wciąż na nowo definiujemy możliwości lalkarstwa w produkcji seriali telewizyjnych i zapraszamy do bycia częścią naszego dziedzictwa - dziedzictwa stworzonego za pomocą lalek, rąk artysty i drutów.

Polski producent filmów lalkowych

Granator Film to świat, w którym wyobraźnia spotyka się z innowacyjnością. Chociaż nasze korzenie sięgają Polski, nasze wpływy sięgają globalnie, współpracując z klientami i partnerami na całym świecie. Dzięki kompleksowemu podejściu do projektów działamy w całej Polsce i możemy pochwalić się bogatym portfolio ponad 200 produkcji telewizyjnych emitowanych w całej Europie. Jako dumni członkowie Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych (KIPA), wnosimy innowacyjność i doskonałość do czołówki produkcji filmów lalkowych w Polsce.

Podnieś poziom swojej historii lalkowej dzięki Granator Film

Gotowy, by ożywić swoją historię? Skontaktuj się z nami już teraz! Dołącz do naszego zespołu specjalistów w dziedzinie lalkarstwa, których zadaniem jest przekształcenie Twojej wizji artystycznej w profesjonalny serial telewizyjny. Niezależnie od tego, czy jest to projekt komercyjny, czy artystyczny, nasze zaangażowanie w doskonałość gwarantuje, że Twój projekt będzie się wyróżniał. Doświadcz innowacyjności, wszechstronności i globalnego wpływu Granator Film - gdzie błyskotliwość lalkarstwa nie zna granic. Pozwól naszej wiedzy przekształcić Twoje pomysły w narracje, urzekające widzów na całym świecie. W Granator Film wierzymy w moc lalkarstwa, które nie tylko bawi, ale także pozostawia trwały wpływ, sprawiając, że Twój projekt odniesie sukces w dynamicznym krajobrazie produkcji filmów i seriali telewizyjnych.