GRANATOR FILM,
DFILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - Wrocław

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

FILM STUDIO,
Dom produkcyjny – wrocław.

Klucz do sukcesu firmy - filmy korporacyjne (Wrocław)

Takie filmy mogą być elementem docierania do potencjalnych klientów, partnerów, pracowników i kandydatów na stanowiska pracownicze, dlatego ważne jest zachowanie spójnej komunikacji firmy. Filmy korporacyjne to także dobry sposób na komunikację wewnątrz firmy, z pracownikami różnego szczebla. Budują pozytywne wrażenie, pokazują firmę jako wspólnotę, która współpracuje i tworzy coś razem. Prezentują potencjał firmy, plany i możliwości.

W dzisiejszych czasach wiele firm pragnie dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i przedstawić informacje o swojej ofercie w możliwie najatrakcyjniejszy sposób. Jednym z narzędzi, które przez ostatnie lata zyskało na popularności, jest film korporacyjny. To profesjonalny materiał audiowizualny, który pomaga przedsiębiorcom osiągnąć zamierzone cele takie jak promowanie usług czy zwiększenie zaangażowania pracowników. W Granator Film zajmujemy się między innymi produkcją spotów reklamowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czym charakteryzują się filmy korporacyjne?

Materiały wideo tego typu przede wszystkim wyróżniają się krótkim czasem trwania, który zazwyczaj nie przekracza kilku minut. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma możliwość przekazania najważniejszych informacji w prosty i przystępny sposób. Głównym celem nagrywania wspomnianych spotów jest atrakcyjne przedstawienie działań biznesowych, a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Filmy korporacyjne są najczęściej skierowane do konkretnych grup odbiorców takich jak potencjalni klienci czy pracownicy, dzięki czemu istnieje możliwość dokładnego dostosowania przekazu do potrzeb danych osób. Ważne jest, aby materiały były przedstawione w ciekawej formie, która przyciągnie uwagę i ułatwi odbiór treści. Dzięki wykorzystaniu animacji, efektów specjalnych i różnych perspektyw ujęć, spoty promocyjne uznawane są za skuteczne działanie marketingowe.

Dlaczego warto nagrywać materiały reklamowe?

Korzyści płynące z tworzenia filmów korporacyjnych są liczne i różnorodne. Przede wszystkim pozwalają one na wypromowanie produktów lub usług danej firmy, dzięki czemu można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania i zaangażowania nowych klientów. Co więcej, wykorzystanie wideo marketingu jako narzędzia motywacyjnego dla pracowników często pozwala na poprawę wydajności i efektywności ich pracy, co może przełożyć się na większe zyski.

Innym ważnym czynnikiem jest wzrost świadomości prowadzonych działań wśród grupy docelowej. Pozwala to na lepsze zrozumienie misji i wizji przedsiębiorstwa oraz obranie konkretnego kierunku, w którym dana firma będzie się rozwijać.

Kiedy wykorzystuje się filmy korporacyjne?

We Wrocławiu, a także w wielu innych polskich miastach, działalność prowadzą firmy, którym zależy na stałym rozwoju. Krótkie materiały wideo o charakterze promocyjnym mogą okazać się pomocne w osiągnięciu założonego celu. Ze względu na dużą dowolność produkcji, są one wykorzystywane w różnych sytuacjach. Stanowią na przykład doskonałe narzędzie do promowania usług, ale także element zaskoczenia podczas organizowania szkoleń i prezentacji.

W przypadku reklamy asortymentu, wideo głównie skupia się na jak najtrafniejszym zobrazowaniu zalet płynących z oferty. Głównym celem jest przedstawienie produktów w korzystny i atrakcyjny dla klienta sposób. Ponadto, filmy korporacyjne umożliwiają wyjaśnienie w przystępnej formie zasad użytkowania asortymentu czy też korzystania z usług firmy.

Profesjonalne spoty promocyjne realizowane przez Granator Film

Nasza firma została założona we Wrocławiu przez dwóch producentów i reżyserów, którzy pasjonują się produkcją wideo. Ich wieloletni wysiłek i poświęcenie doprowadziły do stworzenia ponad 200 materiałów audiowizualnych w całej Europie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych absolwentów renomowanych szkół filmowych, którzy każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do tworzenia wyjątkowych filmów, które skutecznie wyróżniają się na tle innych.

Jako Granator Film specjalizujemy się w realizacji różnorodnych produkcji wideo, w tym filmów wizerunkowych, produktowych, muzycznych, kulturalnych i korporacyjnych. Podczas produkcji kierujemy się dbałością o każdy szczegół. Wszystkie filmy korporacyjne powstają przy użyciu profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości, co bezpośrednio wpływa na finalny efekt. Co więcej, specjalizujemy się również w tworzeniu scenariuszy i nagrywaniu ujęć przy użyciu dronów. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i sprawną komunikację.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług we Wrocławiu!