GRANATOR FILM,
PRODUKCJA FILMOWA - SZCZECIN

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
UZYSKAJ OFERTĘ

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

Stwórz Viralowe video dla Twojej firmy

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma prawie 1mln. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

Popraw widoczność Twojej marki

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

Pracuj z najlepszymi specjalistami

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

Ponad 400
zrealizowanych projektów

Bądz pewny,
że Twój projekt jest
w dobrych rękach!

NASZE PORTFOLIO

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ Niższy koszt kliknięcia
✓ Wyższy współczynnik klikalności
✓ Współczynnik całkowitych wyświetleń
UZYSKAJ OFERTĘ

GRANATOR FILM,
PRODUKCJA FILMOWA - SZCZECIN

Filmy i animacje to przydatna forma prezentowania informacji w firmie. Sprawdza się dobrze jako komunikacja wewnętrzna i jako komunikacja zewnętrzna. Tworzenie filmów instruktażowych to inwestycja w edukację i odpowiednie przeszkolenie pracowników, o wiele skuteczniejsza niż dostarczanie im pisemnych wytycznych. W formie wideo można tworzyć dowolne symulacje i animacje instruktażowe, pokazujące krok po kroku cały proces i wszystkie istotne detale. Film, w przeciwieństwie do pisemnej instrukcji i rysunków, o wiele lepiej pokazuje mechanizm działania i każdy krok postępowania, co o wiele łatwiej przyswoić i zapamiętać.

Produkcja filmów - Szczecin

Wykorzystanie filmów to także dobra forma relacjonowania, na przykład stanu jakiejś inwestycji lub projektów. Jeden film można rozesłać do partnerów i klientów, informując ich o postępach w pracy. Nagrywanie filmów to również atrakcyjna forma obrazowego raportu, o wiele bardziej namacalna niż rysunki i spisane dane. Pokazuje firmę jako profesjonalnego wykonawcę.

Komunikacja firmowa nie musi być oparta na piętrzących się stosach papierowych raportów, skomplikowanych procedurach i wytycznych oraz mało intuicyjnych materiałach wdrożeniowych. Czas wejść do świata filmu i animacji, który pozwala na prezentowanie treści w sposób angażujący, interesujący oraz przyjazny dla odbiorców.

Nie wiesz, jak zmienić nudne i przepełnione informacjami prezentacje w prawdziwy spektakl? Skorzystaj z naszych umiejętności oraz doświadczenia. W Granator Film od lat tworzymy nie tylko promocyjne, korporacyjne czy wizerunkowe materiały wideo, ale również filmy szkoleniowe czy animacje instruktażowe. Łączymy kreatywność z profesjonalizmem, działając przy tym w sposób kompleksowy – nie tylko opracowujemy scenariusze czy organizujemy dni zdjęciowe, ale realizujemy wszystkie zadania, których wymaga profesjonalna produkcja filmów.

Animacje i produkcja filmowa – Szczecin

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, złożonym z ekspertów w swoich dziedzinach. Od lat realizujemy swoją pasję do filmu – najpierw kształcąc się w praskiej Akademii Sztuk Scenicznej, Szkole Filmowej Krzysztofa Kieślowskiego czy słynnej Łódzkiej Szkole Filmowej, a następnie zdobywając praktyczne doświadczenie w produkcji filmów krótkometrażowych, seriali telewizyjnych, dokumentów, teledysków oraz materiałów korporacyjnych.

Swoje bogate portfolio budowaliśmy we współpracy z prywatnymi przedsiębiorstwami, instytucjami kultury, a także jednostkami samorządu terytorialnego. Do grona naszych zadowolonych klientów należą m.in.: Amica, Trobolo, Hayne, IKEA Småland czy Saguaro. Od teraz oferujemy również usługi produkcji filmowej w Szczecinie. Twoja firma działa na terenie Pomorza Zachodniego? Wykorzystaj nasze umiejętności i doświadczenie, by zyskać nowe narzędzie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Jakie możliwości daje produkcja filmów?

Filmy i animacje to współcześnie najlepsze formy prezentowania informacji. Dobrze zrealizowany materiał instruktażowy może stać się cennym narzędziem edukacyjnym, dzięki któremu przyswajanie wiedzy przez pracowników będzie skuteczniejsze i bardziej efektywne. W formie wideo łatwo można przedstawić procesy zachodzące w firmie, a także stworzyć symulacje, które krok po kroku przeprowadzą członków przedsiębiorstwa przez konkretne zagadnienia. Produkcja filmów – w odróżnieniu od tworzenia ręcznych instrukcji czy grafik – pozwala również lepiej pokazać występujące mechanizmy działania oraz wzorce postępowania.

Materiały wideo nie muszą być jednak wykorzystywane jedynie do celów instruktażowych. Filmy i animacje doskonale sprawdzą się również w relacjonowaniu stanu danej inwestycji czy projektu. Prezentacja danych w formie multimedialnej może również skutecznie zastąpić wielostronicowe raporty, podsumowania czy sprawozdania. Wykorzystanie innowacyjnej formy przekazu nie tylko ułatwi odbiorcom konsumpcję treści, ale również pokaże firmę jako profesjonalnego i nowoczesnego partnera.

Nowoczesna produkcja filmowa – Szczecin

Produkcja filmów – bez względu na ich charakter – ma zawsze podobny przebieg. Cały proces rozpoczyna się od tzw. preprodukcji, czyli wszelkich działań przygotowujących do pojawienia się ekipy na planie zdjęciowym. To właśnie na tym etapie możemy wykazać się naszą kreatywnością i niebanalnym podejściem, przekuwając potrzeby klienta w konkretny obraz i tworząc nietuzinkowy scenariusz. Przed przystąpieniem do zdjęć przeprowadzamy również wszystkie prace logistyczne i organizacyjne – angażujemy aktorów, kompletujemy sprzęt, przygotowujemy scenografię czy wybieramy odpowiednią lokację.

Kolejny etap to już właściwa produkcja filmowa. Szczecin to kolejny punkt na mapie Polski, w którym realizujemy profesjonalne plany zdjęciowe. To czas zbierania materiału filmowego, który następnie trafia w ręce naszych montażystów, a także specjalistów od udźwiękowienia i korekcji kolorystycznej. Wszystko po to, by otrzymać wyjątkowy materiał wideo, który zachwyci i zaciekawi szerokie grono odbiorców. Teraz może także Twoich!

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług oraz zrealizowanych dotychczas projektów. Produkcja filmowa to ogrom możliwości – poznaj je i zyskaj nietuzinkowe narzędzie do działań komunikacyjnych.