GRANATOR FILM,
DFILM STUDIO, DOM PRODUKCYJNY - SZCZECIN

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

FILM STUDIO,
Dom produkcyjny – szczecin.

Tworzenie filmów to dobry sposób komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. Stworzone wideo przyczynią się do kształtowania dobrego i profesjonalnego wizerunku firmy, ale także do budowania prestiżu wśród potencjalnych klientów lub partnerów. Cel powstawania filmów korporacyjnych może być różny; od promocji firmy, przez informowanie o aktualnych projektach i przedsięwzięciach, po prezentację najważniejszych wartości, które firma reprezentuje lub reprezentować powinna.

Tworzenie wideo to także dobry sposób na relacjonowanie postępów w rozwoju firmy, przedstawianie planów firmy na przyszłość i szkoleń dla pracowników. Filmy instruktażowe to praktyczna pomoc przy wprowadzaniu nowych rozwiązań w firmie, doszkalaniu obecnych pracowników i szkoleniu nowych.

Forma wideo ma ogrom zalet. Można wykorzystywać w niej nie tylko same nagrane klatki, ale także animacje i packshoty. Filmy korporacyjne to sposób komunikacji, uzupełniający standardowe raporty.

Decydując się na stworzenie kampanii opartej na materiałach wideo, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy posiadają nie tylko doświadczenie w produkcji filmowej, ale również odpowiedni pakiet umiejętności i niezbędny przy realizacji projektu sprzęt. W Granator Film od kilku lat z powodzeniem realizujemy kampanie wizerunkowe, korporacyjne czy promocyjne, podejmując współpracę z największymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami kultury w Polsce. Wśród naszych zadowolonych Partnerów znajdują się m.in.: Amica, Saguaro, IKEA Småland czy Argus. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i realizowanymi usługami!

Profesjonalne filmy korporacyjne – Szczecin

Jesteśmy młodym i nowoczesnym studiem kreatywnym, które od kilku lat tworzy filmy korporacyjne. Szczecin to trzecia lokalizacja – po Warszawie i Poznaniu – w której dzielimy się z naszymi partnerami swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Tworzymy zachwycające jakością i stylem obrazy, które stają się narzędziem w budowaniu i sprzedaży wizerunku marki. Oferujemy najwyższej jakości produkcję filmową, starannie przygotowany scenariusz, pełną opiekę artystyczną nad projektem, wsparcie doświadczonej i profesjonalnej ekipy oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi operatorskich i montażowych.

Naszą największą siłą jest młody i zgrany zespół, złożony z ekspertów w swojej dziedzinie. Dzięki wiedzy zdobytej podczas edukacji w Łódzkiej Szkole Filmowej, Szkole Filmowej Krzysztofa Kieślowskiego czy praskiej Akademii Sztuk Scenicznych, a także bogatemu doświadczeniu w realizacji filmów korporacyjnych, możemy zaoferować naszym klientom kompleksowy pakiet narzędzi, niezbędnych do zrealizowania niezwykłych, profesjonalnych produkcji filmowych.

Postaw na filmy korporacyjne – Szczecin

W Granator Film od kilku lat przygotowujemy dla naszych klientów z Poznania i Warszawy unikatowe materiały wideo, które stanowią wizytówkę ich działalności. Teraz tworzymy również filmy korporacyjne w Szczecinie. Skorzystaj z naszej bogatej oferty produkcji filmowej i zyskaj narzędzie, które pozwoli zarówno na komunikację wewnątrz firmy, jak i poza nią. Cel powstawania filmów korporacyjnych może być różny: od promocji firmy, przez informowanie o aktualnych projektach i przedsięwzięciach, po prezentację najważniejszych wartości reprezentowanych przez organizację.

Stworzone wideo może przyczynić się do kształtowania dobrego i profesjonalnego wizerunku firmy, ale także do budowania prestiżu wśród potencjalnych klientów lub partnerów. Filmy korporacyjne to również znakomite narzędzie do relacjonowania postępów w rozwoju firmy, przedstawiania planów firmy czy szkolenia pracowników.

Tworzymy filmy korporacyjne – Szczecin

Podejmując współpracę przy tworzeniu filmów korporacyjnych w Szczecinie czy dla klientów w Poznaniu i Warszawie, rozpoczynamy od jasnego określenia celu i charakteru danej produkcji. Materiał promocyjno-wizerunkowy, skierowany do rynku zewnętrznego, będzie miał bowiem zupełnie inny wymiar niż ten, którego zadaniem jest przedstawienie pracownikom planów na przyszłość firmy. Następnie – wspólnie z partnerem – przystępujemy do wyboru kilku kluczowych aspektów, które powinny zostać zawarte w filmie.

Dalsza część prac ma charakter bardziej kreatywny. Polega ona bowiem na stworzeniu oryginalnego i nieszablonowego scenariusza, który pobudzi emocje widzów i zachęci ich do działania. Po jego akceptacji przystępujemy do kompletowania sprzętu, angażowania ekipy oraz budowy scenografii. Dalsza część to już etap stricte produkcji filmowej, a następnie postprodukcji, podczas której materiał trafia w ręce naszych montażystów, specjalistów od color gradingu oraz efektów specjalnych. Wszystko po to, by gotowy film korporacyjny zachwycał nie tylko fabułą, grą aktorską czy pomysłem na poszczególne ujęcia, ale także czystą jakością prezentowanego obrazu.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia. Tworzymy nietuzinkowe filmy korporacyjne w Szczecinie, Poznaniu oraz Warszawie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!