FILM STUDIO,
PRODUKCJA FILMOWA WARSZAWA

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Pomagamy firmom oraz instytucjom tworzyć
atrakcyjne treści video, angażować odbiorców i zwiększać sprzedaż.

Jesteśmy GRANATOR FILM

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS AŻ O 200%

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ aż do 40% niższy koszt kliknięcia
✓ aż do 100% wyższy współczynnik klikalności
✓ aż do 70% współczynnik całkowitych wyświetleń

MOŻEMY CI POMÓC, JEŻELI:

✓ Potrzebujesz więcej kwalifikowanych leadów
✓ Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
✓ Trudno wyjaśnić, czym zajmuje się Twoja firma
✓ Chcesz zwiększyć sprzedaż
✓ Chcesz się wyróżnić

granator film,
PRODUKCJA FILMOWA WARSZAWA.

Jak stworzyć film, który zainteresuje docelowe grupy odbiorców? Przede wszystkim warto zapoznać się z panującymi obecnie trendami i wpleść je w kreatywny sposób w wideo. Nie tylko tekst, lecz i obraz przyciąga uwagę. Z tego powodu jego jakość to priorytet w procesie, jakim jest produkcja filmów. Aby skutecznie wypromować swoją markę, warto zadbać o to, by materiały reklamowe były wykonane profesjonalnie, dopracowane do perfekcji, a przez to atrakcyjne marketingowo.

Ten, kto miał kiedykolwiek coś wspólnego z marketingiem, doskonale wie, jak ważna podczas projektowania materiałów reklamowych jest kreatywność, innowacyjność i umiejętność trafiania w gust docelowego grona odbiorców. Niezależnie od typu produkcji, powinna być ona ciekawa, spójna i atrakcyjna pod względem wizualnym. Wśród realizacji tworzonych z zamiarem promowania marki zazwyczaj powstają teledyski, animacje, nagrania wywiadów, filmy stanowiące relację z eventów, inwestycji czy imprez firmowych. Równie często w mieście, jakim jest Warszawa, nagrywa się spoty reklamowe czy o charakterze instruktażowym. Istotnym aspektem promowania swojej marki pozostaje też fotografia produktowa.

Aby tego typu działania przynosiły oczekiwane rezultaty, warto postawić na marketing poprzez równego rodzaju kanały. Dużym zainteresowaniem cieszy się aktualnie produkcja filmów reklamowych. To oryginalny sposób, by zaprezentować swoją ofertę i trafić do konkretnych grup odbiorców. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z takich właśnie rozwiązań. Dzięki wysokim standardom pracy ekspertów promowana marka zyska odpowiednią renomę, gdyż staranność wykonania materiałów reklamowych wpływa w znacznym stopniu na postrzeganie przez przyszłych klientów jakości proponowanej oferty. Warszawa to miasto, w którym produkcja filmów stanowi często wykorzystywane w celu marketingowym narzędzie. Za sprawą oryginalnych pomysłów i profesjonalnej realizacji można przyciągnąć zainteresowanie szerokich grup odbiorców.

Dzięki wysokiej jakości zdjęciom produkty w ofercie prezentują się profesjonalnie, przez co wzrasta ich wartość oraz zainteresowanie wśród odbiorców. Działania marketingowe prowadzone w przemyślany sposób to ważny krok w stronę sukcesu.

Wiele osób interesuje się światem kina i marzy o stworzeniu swojej produkcji. Aby została ona zrealizowana na najwyższym poziomie, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, dobranych odpowiednio w zależności od typu projektu. Dzięki zespołowi ekspertów bez problemu uporać się można z wszelkimi kwestiami technicznymi związanymi z nagrywaniem własnego filmu, a także znalezieniem dogodnej lokalizacji czy z postprodukcją. Dużą popularność zdobywają realizacje krótkometrażowe.

Warszawa to miasto, w którym często powstają też projekty dokumentalne czy video-art. Produkcja filmów artystycznych to możliwość wyrażania emocji i wywoływania ich u odbiorców. Jedyny w swoim rodzaju, oryginalny spot reklamowy? A może własna, krótkometrażowa realizacja lub teledysk? Aby produkcja filmów wyróżniała się profesjonalizmem, warto zająć się nią, korzystając z pomocy ekspertów, posiadających doświadczenie oraz bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktów z grupą twórców GRANATOR