Granator Film + Sora – tworzenie i montaż filmów reklamowych

Nie robimy nudnych video.
Niech Twoi klienci poczują emocje!
UZYSKAJ OFERTĘ

WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI
OTRZYMASZ:

✓ Wstępną darmową koncepcję
Spersonalizowany scenariusz na film
✓ Pomoc w dostosowaniu strategii publikacji
✓ Ofertę na realizację dostosowaną do budżetu
Kompleksową produkcję projektu
REALIZUJEMY:

✓ Spoty reklamowe do TV i internetu
✓ Filmy wizerunkowe, produktowe
✓ Testimoniale, Wywiady
✓ Filmy szkoleniowe, instruktażowe
✓ Filmy z eventów
✓ Animacje

WYBIERZ SWÓJ BUDŻET:
✓ poniżej 10 tys. zł netto
✓ 10 - 20 tys. zł netto
✓ 30 - 50 tys. zł netto
✓ powyżej 50 tys. zł netto

DOCENILI NAS:

Stwórz Viralowe video dla Twojej firmy

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma prawie 1mln. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

Popraw widoczność Twojej marki

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

Pracuj z najlepszymi specjalistami

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

Ponad 400
zrealizowanych projektów

Bądz pewny,
że Twój projekt jest
w dobrych rękach!

NASZE PORTFOLIO

DZIĘKI NAM UZYSKASZ
LEPSZE WYNIKI W SWOICH KAMPANIACH ADS

Nasze filmy wideo uzyskują pozytywne wskaźniki jakości nadawane przez algorytmy Meta Ads, LinkedIn Ads oraz Youtube Ads, przez co kampanie z ich użyciem są nagradzane w postaci tańszych kosztów reklam.
Uzyskaj:
✓ Niższy koszt kliknięcia
✓ Wyższy współczynnik klikalności
✓ Współczynnik całkowitych wyświetleń
UZYSKAJ OFERTĘ

Granator Film + Sora – tworzenie i montaż filmów reklamowych

Czy można uzyskać wysokiej jakości film reklamowy przy niskim budżecie? Pewnie, że tak! Już wkrótce w naszej ofercie znajdziesz innowacyjną usługę, jaką jest tworzenie i montaż filmów na podstawie Sora. To nowoczesne narzędzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania realistycznych filmów, które możesz wykorzystać w swoich kampaniach reklamowych. Sprawdź, jak to działa!

Czym jest Sora?

Sora to model zamiany tekstu na wideo opracowany przez laboratorium badawcze OpenAI. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji, która generuje obrazy filmowe na podstawie wpisanych poleceń tekstowych (promptów). Sora AI tworzy krótkie filmy (do 60 sekund) – zarówno realistyczne, jak i fantastyczne – a przy tym oferuje nieograniczone możliwości tworzenia scenariuszy.
Możliwości modelu Sora:
-
generowanie krótkich filmów,
- edytowanie istniejących filmów,
- animowanie istniejących obrazów,
- łączenie różnych grafik i filmów.

Przygotowywanie filmów na podstawie Sora – dlaczego warto?

Sora to innowacyjne narzędzie umożliwiające tworzenie i montaż filmów reklamowych dla firm. Model Sora jest w stanie generować złożone sceny z wieloma detalami, postaciami i rodzajami ruchu. Dzięki treningowi na ogromnej ilości danych sztuczna inteligencja rozumie, jak określone rzeczy poruszają się w świecie fizycznym, co pozwala tworzyć realistyczne obrazy – na przykład na potrzeby kampanii reklamowej.

  • Oszczędność pieniędzy – Sora nie wymaga angażowania aktorów i ekipy filmowej, szukania i rezerwowania miejsca na kręcenie filmu czy uzyskiwania pozwoleń na filmowanie: przygotowywanie filmów na podstawie Sora to rozwiązanie ekonomiczne i dopasowane do potrzeb przedstawicieli różnych branż.

  • Oszczędność czasu – filmy reklamowe są generowane na podstawie szczegółowych instrukcji tekstowych, a następnie poddawane montażowi i korekcie. Korzystanie z usługi Granator Film + Sora oznacza więc krótszy czas oczekiwania na realizację.

  • Personalizacja – model Sora umożliwia tworzenie spersonalizowanych filmów reklamowych, które mogą być dopasowane do identyfikacji wizualnej marki i grupy docelowej.

  • Skalowalność – poprzez modyfikację promptów możemy szybko i łatwo tworzyć wiele wersji tego samego filmu, by dotrzeć do różnych rynków i grup docelowych: bez konieczności powtarzania całego procesu od zera.

  • Konkurencyjność – Sora daje nowe możliwości kreatywne i pozwala na eksperymentowanie z różnymi stylami i formami, co daje przewagę nad konkurencją.

  • Proste aktualizacje – filmy reklamowe mogą być w łatwy sposób aktualizowane bez konieczności powtarzania całego procesu.

  • Łatwa integracja – Sora umożliwia przygotowywanie filmów, które można zintegrować z platformami marketingowymi i systemami zarządzania treścią, co ułatwia prowadzenie kampanii reklamowych.

Jak tworzymy filmy reklamowe na podstawie Sora?

W Granator Film tworzymy prestiżowe produkcje reklamowe, dbając o filmowy look i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach. Nasz kompetentny zespół po szkołach filmowych nieustannie rozwija swój warsztat, wprowadzając do oferty innowacyjne usługi. Z nami możesz wejść do świata sztucznej inteligencji i tworzyć kreatywne filmy reklamowe, pełne prawdziwych emocji.

W ramach usługi:

- przygotowujemy koncepcje i scenariusze filmów reklamowych,
- opracowujemy odpowiednie prompty,
- generujemy filmy na podstawie modelu Sora,
- montujemy materiały i zajmujemy się kolor-korekcją,
- przenosimy prawa autorskie na klienta.

Pomożemy Ci stworzyć kreatywne filmy reklamowe, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Gotowe treści możesz wykorzystać w kampaniach reklamowych prowadzonych w mediach społecznościowych, na YouTubie czy w telewizji. Z nami stworzysz reklamy dopasowane do profilu działalności i aktualnych trendów, które pomogą Ci zwiększyć rozpoznawalność marki i budować relacje z klientami.
Zapytaj o ofertę, jeśli chcesz zlecić nam produkcję krótkiego filmu reklamowego stworzonego na podstawie Sora. Zapoznamy się z Twoją koncepcją i zaplanujemy cały proces współpracy.