Brief reklamowy wideo

WYPEŁNIJ BRIEF PROJEKTOWY

Wypełnij brief reklamowy, który wszystko ułatwia

Chcesz otrzymać ofertę od Granator Film? Wypełnij prosty formularz – reklamowy brief projektowy pozwoli nam oszacować koszty produkcji i wyznaczyć najszybszy termin jej realizacji. Innego nakładu finansowego wymaga bowiem spot reklamowy do TV, odmienny może koszt dłuższego filmu wizerunkowego dla marki. Brief reklam video pomoże nam od razu poznać Twoje potrzeby i dostosować ofertę do indywidualnych wymagań. Tworzymy filmy profesjonalnie i z pasją. Chcemy, aby każdy Klient był usatysfakcjonowany produkcjami Granator Film i aby nasze filmy przyniosły Klientom wymierne zyski.

Wersja językowa*
Imię i nazwisko*
Numer telefonu
Adres e-mail*
Firma
Strona internetowa
Wybierz charakter produkcji
Określ kanał dystrybucji filmu
Rodzaj produkcji*
Rodzaj narracji*
Muzyka do filmu*
Scenariusz*
Przykładowy film
Lokalizacja nagrania
Do kiedy film ma być gotowy
Podaj swój budżet na produkcje*
Dodatkowe uwagi i potrzeby
Dziękuje! Otrzymaliśmy formularz
Coś poszło nie tak :(

Jaki charakter produkcji ma mieć zrealizowany film?

Czy potrzebujesz wideorelacji z ważnego wydarzenia, filmu do mediów społecznościowych czy spotu reklamowego? A może różnych realizacji w jednym czasie? Wybierz w briefie reklam videocharakter produkcji (możesz zaznaczyć kilka opcji), abyśmy od razu poznali Twoje potrzeby. Istotne jest też określenie, w jakich wersjach językowych ma być zrealizowany film.

Gdzie ma być wyświetlany film? Określ w briefie reklam wideo kanały dystrybucji

Czy film ma być dystrybuowany w kanałach social media, wyświetlany w płatnych kampaniach online czy może odtwarzany w TV? Tworzymy filmy do internetu, telewizji i do kampanii outdoorowych. Daj nam znać, jakich produkcji potrzebujesz. Możesz zaznaczyć w briefie reklamowym kilka opcji, jeśli kreacja ma mieć różne kanały dystrybucji.

Film, animacja, a może połączenie obu form?

Prosimy o zaznaczenie w briefie reklam wideo również interesującego Cię rodzaju produkcji. Może to być klasyczny film, animacja 2D, animacja 3D lub połączenie różnych rozwiązań. Dla naszych profesjonalistów po szkołach filmowych nie ma rzeczy niemożliwych. Powiedz, jakie masz oczekiwania, a my przedstawimy pomysły i wstępny budżet.

Określ w briefie reklam wideo rodzaje narracji i muzyki do filmu

Ruchome obrazy mówią wiele, ale czasem potrzebny jest do nich komentarz. Powiedz nam, czy w zamyśle masz sam obraz, obraz z napisami, a może obraz z komentarzem lektora? Czy film ma komentować damski, męski czy dziecięcy głos? Proponujemy różne rozwiązania również w kwestii wyboru muzyki. Dysponujemy bazą utworów, ale możemy też zaoferować muzykę skomponowaną specjalnie do Twojego filmu, aby całość była perfekcyjnie zindywidualizowana.

Jeśli chcesz, napiszemy dla Ciebie scenariusz

Podobno najlepsze scenariusze pisze życie, ale stanowimy jego mocną konkurencję. Prosimy o zaznaczenie w reklamowym briefie projektowym jednej z czterech opcji. Możemy:
* napisać dla Ciebie scenariusz filmu od A do Z,
* wykorzystać Twój pomysł i przekuć go w scenariusz,
* na podstawie wstępnego szkicu napisać profesjonalny scenariusz,
* zrealizować gotowy scenariusz.

Czy jest film, który Cię inspiruje?

Jeśli jest jakiś spot czy film, którego konwencja szczególnie Ci się podoba, prześlij nam do niego link. Będziemy wiedzieć, w jaki ton wypowiedzi uderzać i jakie emocje ma produkcja wywoływać w widzu. To tylko czysta inspiracja i poznanie gustu. Film będzie w 100% niepowtarzalny i dopasowany do języka Twojej marki.

Jaki mamy deadline i jaki mamy budżet?

Na koniec prosimy Cię o podanie w briefie reklamowym przybliżonego terminu realizacji i wybrania jednej z opcji budżetu na produkcję. Bez względu na to, czy kwota jest mniejsza niż 10 tysięcy złotych, czy sky is the limit – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.

Dodatkowe kwestie, które są mile widziane w briefie reklamowym 

Istotną dla nas kwestią jest też określenie lokalizacji nagrania. Ta informacja wpływa na wstępną cenę filmu reklamowego. Jeśli masz dodatkowe uwagi, potrzeby lub życzenia, śmiało wpisz je w wolnym polu w briefie reklam wideo. Im więcej dasz nam na początku informacji, tym sprawniej oszacujemy koszty produkcji.

Wypełnij brief reklam video!

Opowiadanie obrazem jest najefektywniejszą formą sprzedaży, promocji usług i budowania wizerunku. Poprzez narzędzie video marketingu możesz wywoływać emocje i przywoływać skojarzenia. W Granator Film tworzymy prestiżowe, wysublimowane produkcje, które zapadają w pamięć. Bez względu na to, czy to film instruktażowy, czy reklama do TV – film musi być bezbłędny. Reklamowy brief projektowy pomaga nam zaznajomić się od razu z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.Wypełnij formularz! Prześlemy orientacyjną cenę filmu reklamowego tak szybko, jak to możliwe.