GRANATOR FILM

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się
domów produkcyjnych w Polsce.

Ponad 400 zrealizowanych projektów.

DOCENILI NAS:

"#1 najczęściej oglądany film"

Reklama, którą stworzyliśmy z Granator Film ma ponad 850 tys. wyświetleń na Youtube!
Maciej Popiołek (CMO)
Verseo Sp. z o.o.

"Ogromne
zaangażowanie"

Super komunikacja, terminowość i dostosowanie koncepcji do budżetu, ogromne zaangażowanie!
Arieta Prusak (CEO)
Moxie Agencja Kreatywna Sp. z o.o.

"Przełomowe
wyniki"

Dzięki Granator Film znacząco poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na kluczowych rynkach.
Jakub Kuchtar (CMO)
Meble Bogart Sp. z o.o.

Upewnij się, że
Twój projekt jest w
dobrych rękach!

Zrealizowaliśmy ponad 10 projektów
festiwalowych i telewizyjnych.

Chcesz pracować
w naszym zespole?

CZYTAJ WIĘCEJ...

Agencja produkcji filmowej - nasza filmowa misja

Granator Film kładzie nacisk nie tylko na doskonałość w tworzeniu filmów, ale także na perfekcję w najdrobniejszych detalach, wychodząc poza samą produkcję. Nasze podejście do biznesu jest holistyczne – tworzymy obrazy przemyślane wizualnie, ale też skuteczne w kontekście biznesowym. Pomagamy naszym klientom w sprzedaży i budowaniu wizerunku marki poprzez dobrze opowiedziane historie. Wierzymy, że prawdziwą moc ma reklama, która robi wrażenie i pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów. Aby to osiągnąć, nasz dom produkcyjny Granator Film prezentuje produkty i usługi naszych klientów w sposób, który zachwyca stylem i jakością.

Film Studio - nasz wykwalifikowany zespół

Dzięki kompetencjom naszego zespołu i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagających projektów, realizując je z najwyższą starannością. To nie jest tylko zasługa naszej wiedzy technicznej czy artystycznej, ale również dogłębnej znajomości branży filmowej, którą zdobywaliśmy przez lata. Znamy ten świat od podszewki – rozumiemy procesy, zasady, dynamikę rynku, a także to, jak przekształcić kreatywne idee w satysfakcjonujące rezultaty.

Granator Film to przede wszystkim ludzie. Nasi eksperci są profesjonalistami, którzy zdobyli doświadczenie i wykształcili nieszablonowy gust podczas nauki w prestiżowych szkołach filmowych, takich jak FAMU w Pradze, Łódzka Szkoła Filmowa, Szkoła Filmowa Krzysztofa Kieślowskiego czy Warszawska Szkoła Filmowa.

Dzięki nim klienci Granator Film nie muszą się martwić o żaden aspekt produkcji. Gwarantujemy najwyższą jakość pracy, starannie przygotowujemy scenariusz i lokacje, zapewniamy też pełną opiekę artystyczną nad projektem. To, w połączeniu z najlepszym sprzętem, pozwoli dostarczyć widzom i biznesowym odbiorcom naszych klientów niezapomniane wrażenia.

Nasza ekipa to nie tylko zdolni filmowcy, ale także strategowie, którzy chętnie pracują z klientami na każdym etapie procesu – od koncepcji do finalnej realizacji. Dzięki temu nawet najbardziej prestiżowe, trudne i wymagające projekty stają się dla nas możliwe do zrealizowania. Przykładamy szczególną wagę do zrozumienia i interpretacji wizji naszych klientów, tworząc filmy, spoty reklamowe i inne formaty video, przekraczające oczekiwania. Jednocześnie jesteśmy wierni pierwotnym intencjom i celowi produkcji.

Nasze doświadczenie i kompetencje są fundamentem, na którym klienci domu produkcyjnego Granator Film mogą zrealizować unikalne i znaczące w świecie filmu czy reklamy realizacje.

Zapraszamy do współpracy z naszą Agencją Video

Jesteśmy otwarci na nowe projekty i pomysły, zarówno te artystyczne, jak i komercyjne. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszym domem produkcyjnym, mogą przesłać swoje scenariusze czy koncepcje na naszą skrzynkę mailową: kontakt@granator.com.

Gwarantujemy kreacje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, szybki czas realizacji oraz merytoryczne, w pełni profesjonalne podejście.

GRANATOR FILM

+48 530 793 796

POZNAŃ

Święty Marcin 29/11a

WARSZAWA

Marszałkowska 140

BARCELONA

Carrer Ample 3, 3A
GRANATOR FILM Sp. z o.o